2733
2734
عزیزم این خانوم منشی اصلا ازدواج نکرده واسه متاهل ها نسخه میپیچه ببینم صبح پامیشه بره سرکار تا شب بع ...

اره دیگه ،اون موقع میاد تاپیک میزنه شوهرم بهم کمک نمیکنه بهم واز این حرفا بعد اونموقع باید بگیم خانم قوی مرد وظیفه نداره کار کنه چه برسه بهت کمک کنه😕

الان مامانش میپزه ،میشوره ،جمع میکنه این خانم صبح تا ظهر به خودش میرسه میره پشت میز میشینه میاد دم از قوی بودن میزنه ،قوی مادر تو و مادر ماهاست و خانمای خانه دار که عمرشونو وقف بچه و شوهر و زندگی میکنن و خانمای شاغلی که هم کار میکنن هم یه زندگی رو میچرخونن،یکی میخواد بهش بگه هر وقت به این درجات رسیدی بیا بگو قوی ام😌

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیگ لایک👌

❤❤

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
اره تاحالا نگفتم به خودش وقتیوحساب کتاب مخارجومیکنه و پس انداره و...میزاره کنار بسگی به اون ماه یه م ...

شوهر من نمیده پول که

نمیدونم بلد نیستم چجوری بهش بفهمونم که به خودش بیاد که آره منم پول لازمم میشه.

چیکار کنم نظرت چیه؟؟

2728
خانومای شاغل: سعی کنید از بالا به خانومای خونه دار نگاه نکنید در ضمن خودمم شاغلم اما رفتارتون خوب ن ...

زنده باد

درسته سختی بیشتری نسبت به خانم‌های خانه‌دار می‌کشیم ولی دلیل نمیشه خانه‌داری مسئولیت راحت و کار سبکی باشه. از نظر ارزشی هم کار سبکی نیست. خودشون رو وقف آسایش یه خانواده کردن به خدا

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
آقا منم هستم هااا !!!!!! جواب مونو بدین ملت !!!! شوهرم اصلن بهم پول نمیده اصلن نمیفهمه شاید امروز ...

بچه داری؟

2740
آره یه پسر دوساله

یه روز عصر که اومد خونه بهش بگو (مثال) بچه مریض شده بود و نتونستم ببرمش دکتر

یا بچه غذا نداشت و پول نداشتم بخرم گرسنه موند

یا یه نیازی که از بچه‌ش مرتفع نشده بساز و عذاب وجدان و خجالتش بده. شاید درست شد و سرش به سنگ خورد