2733
2739
عنوان

معجزه عنبرنسارا برای عفونت دندونم 😀😀😀😀😀😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 33146 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سپاس عزیز از سایت من رفتم خدا حافظ دوست عزیز و مهربونم بخدا سپردمت😘😘😘😘😘

سلام دوستِ عزیز، آرزو می کنم هرجا هستی همیشه دلت شاد، لبت خندون، تنت سالم و دستِ پُر مهر خدا همیشه مثل یک تیکه ابر، بالای سرت باشه. 

خوشبختیت آرزومه 🙏🙏🙏

2728
عاشقان، شب زنده دارن، دزد هم شب زنده دار  هر دو بیدارند ، اما این کجا و آن کجا... 😀😀

واقعا قلیون دنیاییه برای خودش😊😂

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   

من همیشه ب مرگ فکر میکنم بنظرتون تاپیکاتون برام خوبه یا بد 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
من همیشه ب مرگ فکر میکنم بنظرتون تاپیکاتون برام خوبه یا بد 

نمی دونم بستگی به دیدگاهت به مرگ داره، می تونی چند صفحه بخونی ببینی نظرت چیه، اکثرا بازخورد مثبت دادن. ولی صفحه 7 و 15 رو حتما بخون. 

2738
مرسی عزیزم

من حس میکنم یه همچین تجربه ای رو داشتم خیلی کوتاه 

البته نمیدونم درسته یا نه 

چند بار استفاده کردی در روز؟

سلام عزیزم 

دو الی سه بار 

ولی شما حواست باشه فشارت رو نندازه اگر به دود عادت نداری 

چون من خودم اطرافیانم سیگاری نیستن و خودمم اصلا اهل قلیون میوه ای نیستم یک بار فشارم رو انداخت و سرم گیج رفت. 

2706