2737
2739
عنوان

شوهر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بس بخ خاطر سقط پارسالم کفت مشکل داری باردار شدم بفهمه مشکل از من نبود ، هزار نا دکتر گفتن بچه اول ...

امروزم یه تاپیک بود یکی از شوهرش شاکی بود فوشش میاد 

خب وقتی انقدر از هم بدتون میاد چرا بچه ؟؟؟به جدایی عمیق تر فکر بکنید بهتر نیست؟؟؟؟؟خدا نکنه هااا ایشالا زندگی های همه پایدار ولی ....

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
گرونیه خانوما سعی کنید یکم کوتا بیاید

خدایی ماهی ۱۶۰ تومن چیزیه؟ برای یه کلاس؟ که اونم دوماهه تموم میشه ، خسیسیشون رو اعصابه پول برای چیزای دیگه دارن برای دلخوشی زنشون ندارن ، موبایل من ۶ ماهه خرابه نداده درست کنه یه موبایل داغون دستم میگیرم پول همه چی میده ۱ تومن نمیده من موبایلم‌ درست کنم

2731
خب خونه اجاره کردیم اتاقش موکت نداره کفش سرامیک نیس میگه دست دوم بخرم منم چندشم میشه دست خودم نیس ک& ...

اره والا منو ماه عسل نبرد همه حاها با مادرش رفتیم و اومدیم صدام در نیومده دیگه چی بگم چقدر یه ادم میتونه سکوت کنه..

خدایی ماهی ۱۶۰ تومن چیزیه؟ برای یه کلاس؟ که اونم دوماهه تموم میشه ، خسیسیشون رو اعصابه پول برای چیزا ...

خب ۱۶۰ و نمیشد موکت بخرین کلاس و بعدا بری؟

اون واجبتره که 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
خدایی ماهی ۱۶۰ تومن چیزیه؟ برای یه کلاس؟ که اونم دوماهه تموم میشه ، خسیسیشون رو اعصابه پول برای چیزا ...

اگه برا چیزای دیگه دارن که باید از حلقومشون کشید بیرون ولی ن با جنگ و دعوا 

سلام عزیزان دل من فروشگاه اینترنتی وسایل برنزی دارمساعت دکوری اگه دوس داشتید به ایدی Zaribano74 تشریف بیارید تا کارهامو نشونتون بدم
خب ۱۶۰ و نمیشد موکت بخرین کلاس و بعدا بری؟ اون واجبتره که 

موکت که یه کاربر دیگه میخواست بخره من مشکلم اینه با ماهی ۱۶۰ تومن پول دادن مشکل داره عزیزم😂

2740
اگه برا چیزای دیگه دارن که باید از حلقومشون کشید بیرون ولی ن با جنگ و دعوا 

بله دیگه یرای چیزای دیگه پول میدن ولی برای خرج زن و بچه اشون بی پول میشن بعد هم انقذر پروئه خسیس بازی در میاره بعذ انتظار داره مامان بدبخت من بهترین سیسمپنی و پول بده بگیره ، تو‌حرفاش غیر مستقیم دیدم کخ میگه مادرشم از اون بدتر راه میره و میگه من همه چی برای سیسمپنی به دخترم دادم حالا انگار مامان من تا الان چیزی نکرفته والا هم جهیزیه ام از خواهر شوهرم بهتر بوذ هم سیسمونی تا الان همه وسایل بچه از خارج گرفتم حتی کالسکه و ایناشو

موکت که یه کاربر دیگه میخواست بخره من مشکلم اینه با ماهی ۱۶۰ تومن پول دادن مشکل داره عزیزم😂

😂😂😂😂😂

ببخشییییییید 

شوهرم دو شب پشت هم شیفته.دیشب یکی تاپیک دزدی زد اونو خوندم ترسیدم الان خوابم میاد ولی به زور عین مستربیین با چوب کبریت بیدارم 😂😂😂