2737
2734
عنوان

باردارا و مامانای عزیز یه لحظه لطفا میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم😍😍پس جوجه رو میبینی دوباره 😍😍میشه بگی واسه چی داپلر نوشته برات؟

والا نمیدونم برای چی نوشته دکتر خودمم که از اول تحت نظرشم نداده 

رفتم تهران دکتر برام نوشت 

با اینکه همه سونوهام خوب بوده خداروشکر حتی هفته پیش رفتم سونو دکتر گفت نرماله نمیدونم برای چی نوشته اصلا 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
والا نمیدونم برای چی نوشته دکتر خودمم که از اول تحت نظرشم نداده  رفتم تهران دکتر برام نوشت&nbs ...

چرا میری خب؟؟اینا الکی مینوسن باور کن ب اصطلاح نون ب هم قرض میدن ب من ک باید سقط کنی و چ و چ و چ

من اهمیت ندادم رفتم جای دیگ سونو دکترمم حتی کنسل کردم زیر نظر سونو بودم فقط اصلا اهمیت نده ب حرفشان استرس بیخود میدن

چرا میری خب؟؟اینا الکی مینوسن باور کن ب اصطلاح نون ب هم قرض میدن ب من ک باید سقط کنی و چ و چ و چ من ...

گفتم حتما واجبه که نوشته اتفاقا گفت بیا فقط برو فلان سونو من که به حرفش گوش ندادم یه سونو دیگه میخوام برم اما واقعا نمیدونم لازمه یا نه 

اگه بشه امشب نمیرم فردا صبح میرم پیش دکتر خودم ببینم اصلا نیاز هست برای من یا نه فقط یه پول الکیه ارزونم که نیست ۳۴۰ تومن 

گفتم حتما واجبه که نوشته اتفاقا گفت بیا فقط برو فلان سونو من که به حرفش گوش ندادم یه سونو دیگه میخوا ...

حالا ک وقت گرفتی دیگ انشالا همینطور ک تا الان اوکی بوده همه چی پیش بره تا دنیا اومدن نی نی 😍

بازم تبریک میگم

2738
حالا ک وقت گرفتی دیگ انشالا همینطور ک تا الان اوکی بوده همه چی پیش بره تا دنیا اومدن نی نی 😍 بازم ...

قربونت مرسی گلم

شوهرم‌میگه بذار صبح با هم بریم 

موندم برم نرم 😣😣😣😣

قربونت مرسی گلم شوهرم‌میگه بذار صبح با هم بریم  موندم برم نرم 😣😣😣😣

اگ سونو های قبلی اوکی بوده و هیچ مشکلی نداشتی ک چرا بری بازم با همسرت مشورت کن انشالا ک سالم و سلامت باشین هم خودت و نی نی جان

اگ سونو های قبلی اوکی بوده و هیچ مشکلی نداشتی ک چرا بری بازم با همسرت مشورت کن انشالا ک سالم و سلامت ...

فداتشم خدا پسر گلتو حفظ کنه عزیزم 

رفتنش میرم حالا برای اطمینان خاطر اما شوهرم سر کار تا ۱ نمیاد گفت بمون فردا صبح با هم بریم 

نمیدونم چه کوفتیه هر وقت میخوام برم سونو یا دکتر میگه منم باید بیام 😑😑😑😑