2737
2739
ذغالش چی پس؟ اتفاقا من ساده ترین حالتش رو گفتم و اصلا گرون نیست - یکبار امتحان کن - خوشت میاد الان ...

ذغالو داغ ميكني ميذاري تو يه ظرف ميذاري وسط ماهيتابه

خداياشكرت....❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی جدی یکبار اینکه من میگم رو درست کن - یک منقل سفری و جمع و جور میتونی بگیری اگه بالکن داری

مرغ رو نیم ساعت توی آب لیموترش تازه و نمک ( ترجیحا دریایی) بخوابون مزه دار بشه

بعد روش چند تا برگ رزماری بنداز و روی آتیش ذغالیش کن

میتونی کنارش هم یکم بروکلی و سیب زمینی آبپز کنی + سس انار آماده

خب بعدش؟ توی ماهی تابه چیه دیگه؟ مرغ رو میزاری روی خود ذغال؟

نه عزيزم اول مرغو سرخ ميكني بعد پياز سرخ ميكني بعد  با اب و سس مايونز ميذازي ميپزه موقع سرو ذغال و داغ ميكني ميذاري تو ظرف ميذاري كف ماهيتابه روغن داغ روش ميريزي در ماهيتابه رو ميذاري دودش به خورد مرغا بره

خداياشكرت....❤️ 
2738

من یکم با سرخ کردنی مشکل دار شدم در دهه ۴۰ زندگیم

خیلی دارم تلاش میکنم غذاهایی درست کنم که اصلا روغن نداشته باشه یا یکم روغن زیتون یا هسته انگور داشته باشه - خیلی کم

سلام

مرغ ذغالی بهتره رون باشه ک از قبل بهش نمک زدیم سرخ ک شد تو روغن بعد پیاز زیاااد رو انقدی سرخ میکنیم ک طلایی بشه بعد مروغ و میزاریم روش و سس مایونز رقیق شده با زعفران دم کرده رو میریزیم روش وقتی پخت و سسش غلیظ شد ذغال سرخ رو تو ی کاسه کوچولوی استیل میزاریم داخل قابلمه و روش دو س قطره روغن میچکونیم و زیر گازو خاموش میکتیم و در قابلمه رو میبندیم

10 دقیقه بعد اماده س

بسیااار لذید