2737
2739
عنوان

از مدرسه ام متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 51 پست
نه عزیزم 200 که نیست الان با بیمه رو 2 میلیون به بالاست اگر 5 سال سابقه به بالا باشی 

من سابقه ندارم، بهم‌گفتن اولش همینه تا بعد، شاید زیاد کردیم، کرایه راهمم درنمیومد حتی،  فوق لیسانس دارم😕

منظورم این بود اگه حقوقتون‌خوبه، می ارزه

بازم ببخشید، منظوری نداشتم🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مدیر فقط مدیر مدرسه کنار خونمون هر روز صب ربع حرف میزنه پارسال خودش قران میخوند ی ربع به هفتم دعای عهد میزاره دوتاخیابون اونطرفترم صداشو دارن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
مدیره موجیه موجی فکر کن همه کارا رو میکنی بعد میاد میگه وای چرا کسی کاری نمیکنه کلا یه تشکر تو دهنش ...

مثل مادرشوهر من 😂

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2740
من سابقه ندارم، بهم‌گفتن اولش همینه تا بعد، شاید زیاد کردیم، کرایه راهمم درنمیومد حتی،  فوق لیس ...

عزیزم نرو ادم بیکار باشه بهتره از 200 تومنه اگر میتونی امسال که هیچ تموم شد سال بعد برو نتحیه اموزش پرورش محلتون بگو مدرسه حمایتی میخای اونا راهتنماییت میکنن بین 700 تا یه تومن حقوق میدن ساعت کارشم کمه البته الانم برو سربزن شاید هنوز کمبود نیرو باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

عادی میشه منم مدرسه مو عوض کرده بودم قبلا انینجوری بودم‌احساس میکردم‌توی قفسم‌ولی بعدش انقد عادی شده ک امسال نتونستم برم و دارم غیر حضوری میخونم دق کردم😭😭😭😭

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
بیچاره مگه چی گفت؟بله سوال بدی هست ولی نه اینجا که هبچکس هیچکسو نمیشناسه!

و زشت تر از اینکه حقوق کسی رو بپرسی نخود هر آش بودنه پست ها رو بخونی میفهمی که استارترم خوشش نیومده از این سوال با اون خانم هم نه من نه استارتر هیچ مشکلی نداشتیم یه موضوعی بود تموم شد و رفت تو چرا خودتو اذیت میکنی؟😄 ریپ نکن لطفا خوشم ازین دسته آدما نمیاد جوابت داده نمیشه خیط میشی

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
و زشت تر از اینکه حقوق کسی رو بپرسی نخود هر آش بودنه پست ها رو بخونی میفهمی که استارترم خوشش نیومده ...

عزیزم لحنت درست نیست اگه اینجوری باشه شماهم خودت نظر دادی دیگه گلم. اونم از شما نپرسیده بود شما جواب دادی و نظرت محترم هست 

استارتر عزیز همیشه تغییر محیط و وفق شدن با شرایط جدید سخت هست اما اگه خودت هم سخت بگیری سخت تر هم میشه. سعی کن روابطت رو با بقیه معلم ها و مدیر مدرسه مدیریت کنی. اینجوری اذیت میشی 

و زشت تر از اینکه حقوق کسی رو بپرسی نخود هر آش بودنه پست ها رو بخونی میفهمی که استارترم خوشش نیومده ...

عزیزم فقط خواستم بگم معلومه خیلی مشکل داری پس اصلا از طرز حرف زدنت  و پرخاشگریت  ناراحت نشدم جوابمم ندی در وافع خیلی خوشحال میشم نه خیط پس توام انقد خودتو اذیت نکن 

وقتی تو نخود آش استارتر و اون کاربر شدی چه اشکالی داره منم نخود آش تو و استارتر بشم  اول این درس ادبا رو به خودت بده بعد به بقیه