2737
2739
عنوان

Fashion & beauty 3# #

| مشاهده متن کامل بحث + 229150 بازدید | 2261 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الناز جون من صورتم چربه و یه کم فرورفتگی و جای جوش داره چه کرم پودر و ضدافتاب و مرطوب کننده ای بزنم ؟ که پوشنندگیش هم خوب باشه ممنون
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2742
الناز جان بابت جوابت ممنونم..اون عکسی ک گذاشتم دقیقا چ رنگیه؟6.62 همون میشه؟اگه دوبار بزنم ب نظرت قسمت تیره یعنی موهای خودم تیره تر نمیشه؟اون رنگ های اول چین؟من چون موهام خیلی بلنده فکر کنم با گرفتن 2رنگ اورئال ی کم واسم سنگین بشه مارک بهتری ک قیمتشم مناسب باشه سراغ نداری؟شرمندههههههههههههه
راستی این رنگ تن قرمزی داره یا بنفش؟نیازی نیست رنگ دیگه ای قاطی کنم؟با چ اکسیدانی و چقدر بریزم ک روشن نشه؟
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
2740
nonajoon
1392/5/6 2:33 ب.ظ

الناز جون من صورتم چربه و یه کم فرورفتگی و جای جوش داره چه کرم پودر و ضدافتاب و مرطوب کننده ای بزنم ؟ که پوشنندگیش هم خوب باشه ممنون

nonajoon
1392/5/6 2:34 ب.ظ

نظرتون در مورد میکرو درم و مزوتراپی واسه فرورفتگی چیه درمان داره ؟

عزیزم برای مهمونی بهتره مک یا استی لودر رو استفادهکنی
برای روزانه هم کرم پودر دبورا یا کاپریس چون سبکترن

ضدآفتاب هم الارو ....یا سولادرم .....
مرطوب کننده هم اگه پوست چربی داری و مستعد به جوش کرم سبیوم ای آی بیودرما یا تی تری اویل آردن

میکرودرم اصلا خوب نیست
و جای جوشو ازبین نمیبره ولی لیزر رو شنیدم مناسب تره
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
niyayesh
1392/5/6 6:32 ب.ظ

salam elnaz jon,kerem podra va pankekaye jordana khobe b nazaret

لاک و رژای جوردانا که خوبن از پنکیکش بی اطلاعم.....این مارکارو حتما باید یه بار استفاده کنی ببینی خوبن یا نه چون زیاد تو ایران نیست عزیز
maria
1392/5/6 6:45 ب.ظ

عزیزم . سشوار چرخشی بهتره یا اتو مو واسه من که 3 بار در هفته استفاده می کنم؟ وسرم مو ضرر اون. کم می کنه عایا؟ وماسکی برای موی چرب رنگ شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسییی

سشوار چرخشی موهارو خیلی صاف نمیکنه
آسیبش یکیه هردو مستقیم حرارت به مو میزنن مگر قبلش مایع کراتینه استفاده کنی که برای قبل براشینگ یا اتو استفاده میشه
مارک نلی داره ....حفاظت میکنه از مو در برابر حرارت اتو یا سشوار
http://www.drfakhar.ir/Nelly_Liquid.htmlاین مدله

ماسک مو هم کلیون....رنه بلاش هم خوبه برای موهای رنگ شده
نگین
1392/5/7 2:38 ق.ظ

الناز جان بابت جوابت ممنونم..اون عکسی ک گذاشتم دقیقا چ رنگیه؟6.62 همون میشه؟اگه دوبار بزنم ب نظرت قسمت تیره یعنی موهای خودم تیره تر نمیشه؟اون رنگ های اول چین؟من چون موهام خیلی بلنده فکر کنم با گرفتن 2رنگ اورئال ی کم واسم سنگین بشه مارک بهتری ک قیمتشم مناسب باشه سراغ نداری؟شرمندههههههههههههه
راستی این رنگ تن قرمزی داره یا بنفش؟نیازی نیست رنگ دیگه ای قاطی کنم؟با چ اکسیدانی و چقدر بریزم ک روشن نشه؟

با اکسیدان 9 درصد
مارک دروکسا ....پرستیج.....یا کلستون...گپ هم خوبه قیمتش 16 تومنه
لیدی هم میتونی استفاده کنی 6 تومنه

تو دوبار رنگ مو بذاری یکدست میشه موهات
نگین
1392/5/8 1:33 ب.ظ

سلام دوستان
الناز جون محصولات ارتدکو کیفیتش چطوره؟
قیمتلش چجوریه همین بیس ارایش یا کاموفلاژاش؟

کیفیتشون خوبه خانومی
بیس آرایش یه مدل هست که 50 تومنه
کاموفلاژم 30
2706