2733
2734
من به دلیل سوراخ بودن کیسه آبم ٣ هفته است استراحت مطلقم. ٢٣ هفته امه ، دوقلو باردارم ، کیسه یکیشون خیلی کم آب شده ، دکتر گفته از ٢٨ هفته میشه بچه رو نگه داشت ولی من همش میترسم بچه نارس برای همیشه یه سری مشکلات داشته باشه ، اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره لطفا بهم بگه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهسا جان دوقلوهات مبارک باشند و امیدوارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ شن. خانم برادر من دوقلو زایمان کرد ابتدای ماه 7. یعنی تازه ماه 6 رو تموم کرده بود. حالا من درست نمیدونم میشدن چند هفته. خیلی سختی کشید و خیلی سختی کشیدیم تا دو سالگی بچه ها. باید یک تجدیدنظر اساسی در خرید لباس برای بچه ها داشته باشی. چون تا اونجایی که میدونم باید سایر -2 برای لباسهاشون بگیری. سایر صفر براشون خیلی بزرگه. زیر 1کیلو و نیم بودند هر دو تاشون.
الان از نظر جسمی هردوتاشون ریزتر از بچه های سن خودشون هستند ولی خوب هوشی رو نمیدونم (2سال و نیمه هستند). حدود 1 ماهه هم تو دستگاه بودند یعنی در حقیقت تا زمانی که تونستند به بطری شیر مک بزنند. حتی توان این رو نداشتند که مک بزنند و با سرم تو دهانشون شیر می ریختیم . برات تندرستی و صبر زیاد دعا میکنم چون میدونم چه روزهای سختی رو پیش رو داری
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
مرسی از تجربیاتتون بچه ها ، شیرین جون مطمئنی اول ماه هفت بوده ؟ آخه آخر ماه هفت بچه تازه ١ کیلو میشه ، بازم وزن بچه های برادرت بد نبوده ... چه مدت توی دستگاه بودن ؟ کدوم بیمارستان ؟
من وبلاگ یک پسر کوچولو رو میخوندم که هفته 28 بدنیا اومده بود همه چیش هم نرمال بود اون موقع 5 ساله بود و تازه به نظر من کلی هم باهوش بود
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
عزیزم پسرمن یک کیلو و دویست گرم بود.ولی هم وزن گیریش خوب بود هم هوشش.اصلا نگران نباش .تازه من دیر رسیدم بیمارستان و اصلا امکانات خوبی نداشت واسه نوزاد نارس.اکسیزن دیر بهش رسید و...من خیلی نگران بودم چون موقع تولد گریه نکرد اصلا واین خیلی بده ولی خداروشکر در عرض 2ماه به وزن 3کیلو رسید .الان 4سالشه از دیوار راست میره بالاضمن اینکه باهوش و کنجکاو و خیلی هم نسبت به سنش عاقله .غصه نخور عزیزم!
وای چه امیدوارکننده ! مرسی بچه ها ایشالا خدا کوچولوهای نازتونو براتون نگه داره ، برای نینی های منم دعا کنین ، روزهای سختی رو میگذرونم ، هر دکتری یه چیز میگه و من دائم در خوف و رجا هستم گاهی امیدوار و گاهی پاک نا امیدم ...