2737
2734
عنوان

خیلی دلم از مامانم و شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 85 پست
دختر من ۲۰ ماهشه و فقط یه روز بود یعنی انقدر هم از مامانم توقع نداشته باشم؟ من علامه قبول شدم مهد ...

شرایط مادرتون درک کنید حتما دلایل خودش و داره ک قبول نکرده...مادر شوهر خواهری کسی نیس نگه داره...من جای شما بودم بچمو با خودم میبردم دانشگاه ولی از درسم نمیزدم افرین ب ارادت ک با ی بچه علامه دکترا قبول شدی تحت هیچ شرایطی از دستش نده ولی سعی کن در مورد بچت فقط از شوهرت توقع داشته باشی چون شما بچه داری میکنی ایشون با خیال راحت برن سر کار و ب کاراشون برسن اما ایشون حاضر نیستن دو ساعت در هفته این کار و انجام بدن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
تازه جابجا شدیم راست میکی واقعا چاره دارم میزارم مهد ساعتی دلم بیشتر از بی محبتیشون گرفت

حتما بذارباور کن حیف هست اخه چقدر زحمت کشیدی تا قول بشی از دست نده فردا همین شوهر به ات افتخار میکنه اما نمیگه که باهاش همکاری نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط مادرتون درک کنید حتما دلایل خودش و داره ک قبول نکرده...مادر شوهر خواهری کسی نیس نگه داره...من ...

منم سعی میکنم توقع نداشته باشم

ولی یهو خیلی دلم شکست

همه عمر همینجور تنهام گذاشت

سه روز بود زایمان کرده بودم تفریحی رفت کیش

حتما بذارباور کن حیف هست اخه چقدر زحمت کشیدی تا قول بشی از دست نده فردا همین شوهر به ات افتخار میکنه ...

مردا خیلی خودخواه ترن اکثر موارد 

دلم برای دخترم میسوزه یه روز شوهر میکنه

2731
منم سعی میکنم توقع نداشته باشم ولی یهو خیلی دلم شکست همه عمر همینجور تنهام گذاشت سه روز بود زایما ...

خب ایشونم اخلاقشون اینه...خدا مادرتون حفظ کنه و بهشون سلامتی بده همین ک هستن غنیمته بخدا نمیخوام ناراحتت کنم ولی من شش ماهه مادرم و از دست دادم من بچه اخرش بودم و از وقتی چشم باز کردم مادرم میانسال بودن با همه محبتی ک میکرد ولی کم کم پیری و بیماری اومد سراغش تا حدی ک سالهای اخرش من مادرش بودم اون بچم ولی با این وجود حاظرم بازم برمیگشت و فقط ی بار جوابم و میداد عزیزم پدر و مادر گنج های بزرگ زندگیمون هستن تا داریمشون باید قدر بدونیم شما ب موفقیت خودت فکر کن و اینکه هر طور هست باید خودت و بکشی بالا ...اینجوری خودتم راحتتری...فردا روز منت کسی هم سرت نیست

خب ایشونم اخلاقشون اینه...خدا مادرتون حفظ کنه و بهشون سلامتی بده همین ک هستن غنیمته بخدا نمیخوام نار ...

عزیز دلم

روحشون شاد باشه

آره راست میگی

حق با توئه

باید خودم دنبال به راه حل باشم

2740
میدونی چیزی نمیگم اما این خودخواهی هاش خیلی حسم رو بهش کم کرده

اشکال نداره عزیزم این روزها هم تموم میشه انشاالا نتیجه زحمت هات میینی انشاالا برا دخترت کارهایی رو که مادرت نکرده انجام بدی

عزیز دلم روحشون شاد باشه آره راست میگی حق با توئه باید خودم دنبال به راه حل باشم

ممنونم.انشالله همیشه موفق باشی و در اوج