2737
2734
عنوان

کار کردن شوهر درخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 36 پست

دقت کن کسی یادش نداده باشه.

چون معمولا مردا همه ا ایل کمک میکنن. ولی مردای دیگه کمک نمیکنن تا بفهمن، میگن تو چرا کار میکنی پس زنت چیکارس،  مرداهم زود تحت تاثیرن.

شوهر من کمک میکنه، مهمون داشته باشمم کلی پذیرایی میکنه.

حتی ظرفارم میشورررره.

ولی پسرعموهاش هی بهش میگن نکن.

یا جاریم تا ببینه میگه خوش بحالت کار میکنع، ولی برادر شوهرم میگه والا این داداشم مارو خسته کرد😂

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون همین طور هستن ..... ریشه در خیلی چیزا داره ....یکیش تربیت خانوادگی نشونش ندادن .... یکیش مغرور ...

تربیت خانوادگی رو قبول دارم 

چون اوایل کمک میکرد و مادرش وقتی میومد می دید میگف پس چرا به من کمک نمیکردی ولی به زنت کمک میکنی

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

نه از نظر قانونی نه ازنظر شرعی اصلا وظیفه زن نیست تو خونه کار کنه حتی شیری که به بچه هم میده میتونه پولشو بگیره مرد اگه تمکن مالی داشته باشه اصلا باید خدمتکار بگیره

وظیفه زن فقط تمکینه

اینارو ازلحاظ قانونی گفتم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2731

حالا شوهرمن سرشبی اصرار داشت کمکم کنه از جایی که میدونم میزنه برعکس همه چیوداغون میکنه نمیذاشتم آخرسرم کار خودشو کرد زد بدتر داغون کرد😂🤦‍♀️کار منه بیچاره ۲ برابرشد

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به نظر من چند روز تو هفته کمکی بیار کارهای خونه رو برات انجام بده به شوهرت هم خیلی گیر نده که رابططون خراب نشه..چون این بحث به هیچ جا نمی رسه..البته تو تایم هایی که رابططتون خیلی خوبه خیلی مهربون کارهای کوچیک رو بهش بده انجام بده شاید کم کم بهتر بشه

خوب ببین چه کاری رو دوست داره بعد بهش بگو اگر ظرفا رو بشوری اون کارو انجام میدم. من انقدر این کارو کردم که الان دیگه خودجوش واسم کار میکنه

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
2738

اتفاقا تو عصر جدید اون خانم داور اسمش یادم نیست حرف قشنگی میزد میگفت کار خونه مال افراد اون خونه ست فرقی نداره کی باشه 

بچه ها مدرسه برن باز هم تا حدی باید کمک کنن 

مرد سرکار بره باز هم باید کمک کنه 

حالا شما سرکار هم که میری اگه کار خونه هم انجام بدی مثل این میمونه که ۲ تا شغل داری 

اینا رو به شوهرت یاد بده 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
به نظر من چند روز تو هفته کمکی بیار کارهای خونه رو برات انجام بده به شوهرت هم خیلی گیر نده که رابططو ...

وقتی از سر کار میاد میفته

حالا کار سنگینی هم نداره معازه داره 

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
خب چیکار کردی که رفته تو ناخود آگاهش؟

دست نمیزدم 

گوشت و مرغ و ماهیو میزاشتم کنار تا خودش پا شه بشوره و بیازه کنارم ریز کنه و بسته بندی کنه 

انجام نمیداد پولش حروم میشد 

راه پله ها رو دست نمیزدم میگفت یه جارو کن میگفتم کمرم درد میگیره واقعنم درد میگیره از وقتی رابطه کامل شده واقعن کمر درد دارم نمیتونم کارای سنگین کنم بعد اونم تمیز نمیکرد راه پله همینجوری خاکی بود تا اخر خودش دست بکار شد من حتی یک بارم کارایی ک وظیفه اونه انجام ندادم اینقدم دست گل به اب داد عصبی نشدم و نخواستم خودم انجام بدم اینقد انجام داد تا بلد شد 

سفره غذام منم مثل خودش میرم کنارش میشینم میگه جمع کن میگم من جمع میکنم تو ببر 

کمک نکنه منم نمیکنم بزار همینجوری بمونه 😂😂😂😂😁😁😁😁😁

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

با این اوصاف فقط تو ایران شوهرمن کمک نمیکنه😑😑😑🤣🤣🤣نا امید شدم از حرفاتون

برمن این قدر کثیف کاری میکنه انتظار طرف و سرویس بهراشتی اینا ندارم 

ولی یه چایی دم کردن و جارو و سفر اینا توقع دارن که‌انجام نمیده

2706