2733
2734
شیرت سیرش نمیکنه که همش گریه میکنه و اویزونته. حتما بهش شیر خشک کمکی بده و در کنارشم خودت تا میتونیی ...

تازه امروز شیر کمکی گرفتیم واسش خداکنه جواب بده 

خدایاشکرت بابت همه چی👩‍⚕️⚘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوش به حالت.

من دیگه کم اووردم واقعا خسته شدم از درد زیر دنده هام نفس تنگی... تموم شه بره راحت شم😭

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
2728
من خودم ۲۵روزه ‌ک سزارین کردم بچم خیلی گریه میکنه زیادنمیخابه همشم دوست داره آویز سینه هام باشه امرو ...

میدونم چقدر سخته...ولی خودتو کنترل کن هر جور هست شده داد بزن ولی کتک نه هر چند آروم چون کمکم عادات میشه تازه حالا اول سختی هاست روده برا از کوره در رفتن خواهرم

چرا داغون بودی؟ 

ورم شدید رنگ و رخ داغون به خاطر خونریزی بعدش موهای چند ماه رنگ نشده که به خاطر بچم هنوز وقتشو پیدا نکرده بودم رنگ کنم 

ولی همه اینطور نیستما خیلیا هم خودشونو حفظ میکنن بستگی به روحیه آدمم داره من کلا اون موقع افسرده بودم چون شوهرم هی استرس میداد بهم بچه ناخواسته بود منم کل بارداریم حس گناه داشتم

خانوما من خیلی ب زایمانم مونده ولی ی سوال دارم ببخشید استارتر...نوک سینم درد میکنه ی جوری دوس دارم بخارونم یا فشارش بدم چکارکنم خوب شه...وقتیم فشارمیدم ی مایع میاد زرد نکنه عفونته؟؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2738
از این ایام لذت ببر... بعد زایمان اصلا خوب نیست

بخاطر بچه داری خوب نیس؟ 

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

به نطر من اون ۴۰ روز اول بعد زایمان خیلی سختههههه اما انسان فراموشکارهههه من الان که پسرم ۵ ماهش شده دلم برای نوزادیش یه ذره شده ☹☹☹

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
من خودم ۲۵روزه ‌ک سزارین کردم بچم خیلی گریه میکنه زیادنمیخابه همشم دوست داره آویز سینه هام باشه امرو ...

اخی گناهه.احتمالا یا معدشه.یاشیرت سیرش نمیکنه.برای کمکی از شیر خشکم ایتفاده کن ببین بهتر میشه؟نی نی من چند روز اول اینجوری بود همش گریه میکرد بهش شیر خشک که دادیم اب رو اتیش بود بچم نگو خمش گشنش بود.منم انقدر اعصابم خوردمیشد چون سینه روهم نمیتونست خوب بگیره خسته میشدم یدفع خیلی بد دعواش کردم به شوهرم گفتم بگیرش دیگه بهش شیر نمیدم بزار همون شیرخشکو بخوره و تا چندساعت نیومدم طرفش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

اخی نی نی گناه داره نگو 😘شاید گرسنشه یا دلش درد میکنه از یه با تجربه سوال کن چکار کنی 😍

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
2706