2733
2739
عنوان

الان این تیکه بود چی بود بنظرشما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه به دل نگیر  بعضیا حرف زدنشون قشنگ نیست ، منظوری ندارن

دقیقا عین مادرشوهر من.مدام درحال دستور دادنه .هرچی هم بگه امکان نداره ب ادم برنخوره😏😏😏

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

میگفتی منم شعور خودمو نشون دادم

البته ولش کن نگو ازاینچیزا اگه شوهرت پشتت نیس دردسر نشه ب یورت

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740

راستی خانومای عزیز به فکر تربیت بچه هامون باشیم، نرم افزار کمک درسی سیمرغ، از کلاس اول تا ششم ابتدایی رو داره، صفحه به صفحه تمام مطالب درسی رو آموزش می ده، دیکته گو و بخش آزمون هم داره، من که خیلی راضیم، قیمتش 30 هزار تومنه، پستش هم رایگان هست، واسه پسرم گرفتم، فووووووووووووووق العاده ست، یک سر به نرم افزار بزنید و اون رو بخرید، بچه تون رو سرگرم می کنه هم اینکه درسها رو یاد می گیرند، از طریق سایت می تونید بخرید، هزینه پستی رو هم نمی گیرن، www.skbadr.ir

[QUOTE=106501918]حالا مادر شوهر من توی جهاز چیدنم بهم برگشت گف اچار فرانسه ی منو ازم گرفتی  &nb ...

همسایه مادر شوهرم اینام.

داشتم وسیله هامون میچیدم مادرمم بود، مادر شوهرم مثلا تومد سر بزنه بهم، تو حرفا مثلا تو شوخی بهم گف اچار فرانسه ی منو ازم گرفتی. منظورش شوهرم بود

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون