2737
2734
عنوان

اهنگای مورد علاقتون رو بگین بقیه هم فیض ببرن

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 26 پست
نابودم کرد اصلا😂😂😂

بجا دلداری  

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

دلم گرفته دوباره هوای تورو داره..خوانندش نمیدونم کیه ..

هرجا که باشی ..امو بند ..

دریاتویی...مهراد.

کاش ...رضا بهرام.

عاشق نشدی ..شاهین بنان ..

روی تو ..حمید امینی ..

و آخرین وقتی دارم گریه میکنم ..اینه ..

دنیا برام تنگه ..یه کشور خسته ام دورورم جنگه..آیینه ها میگن افسردگی دارم...منو که میبینی از نفس افتادم یه روزی یه شهر رو دلداری میدادم ..🥰❤💔

بازم هست ..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لحظه نگام کن.. دیوونه بازی..مشکی رنگ عشقه..لالایی .. مسخره بازی..هوامو نداشتی ..گل پونه..یکی یدونه..بیست هزار آرزو..مسلخ.. عاشقانه..درمساف بارانیم..کجایی..کلینیک.. نشد..نمی خوام که نباشی..چه کردی..کی آرزو کرد..پرپر..واسه تولدم..شب تیره..شب ..یلدا..نوازش..نوازش۲.. هفت خط..خدا..خدا پشتمه..سفره عقد..

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن
2731
کلا دارم باهاش درد و دل میکنم یهو میبینم کلا اف میشه تا چند ساعت😂😂😂 میگه حوصله ی چوس ناله هات رو ...

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
یه لحظه نگام کن.. دیوونه بازی..مشکی رنگ عشقه..لالایی .. مسخره بازی..هوامو نداشتی ..گل پونه..یکی یدون ...

تقریبا همه اینا رو دارم  

نصفش رو ننوشتم همش مهراب!!!

من ماکان بندارو دارم و چند تا دیگه

2738

اهان اهنگه مهرابه که میگه خندهاشو عشقه گریه هاشو عشقه دروغاش قشنگ بود دروغاشو رو عشقه؟دوسش دارم ..ولی دانلودش نکردم ..وقتی داشته باشمش خیلی گریه میکنم باهاش😔😭😢😁

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
من ماکان بندارو دارم و چند تا دیگه

من دونه به دونه آهنگاشون هم دموشون رو دارم..هم ریمکسشون رو

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله 

دل اسیره آرزوهای محاله 

غبار پشت شیشه میگه رفتی 

ولی هنوز دلم باور نداره 

حالا راه تو دوره 

دل من چه صبوره 

کاشکی بودیو می‌دیدی 

زندگیم چه سوت و کوره 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
اسماشون رو بگو مخصوصا شادمهر

طرفدار. عادت.تقدیر .تصویر .اینا از شادمهر 

ستار هم خاطره .سلام ای کهنه عشق من،شازده خانم و...

معین همه اهنگاش😍

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه