2737
2734
عنوان

دوستانی ک پیام نور درس خوندین میشه بیاین راهنمایی میخوام 😚

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 67 پست
رشته ی شما چیه؟

من الان دانشجو نیستم

ول هم دانشگاه دولتی درس خوندم، هم پیام نور هر دو هم سخت بود

ریاضی و کامپیوتر ولی اینقدر که تو پیام نور کتاب خوندم تو دانشگاه دولتی رفرنس نخوندم

ارشد هم مدیریت مالی پیام نور خوندم 

ولی هم خیلی درس میخوندم و اینکه به موقع فارق التحصیل شدم و بخاطر خوندن منابع اصلی دروس آزمون های استخدامی برام راحت بودن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان دانشجو نیستم ول هم دانشگاه دولتی درس خوندم، هم پیام نور هر دو هم سخت بود ریاضی و کامپیو ...

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی😙

احتمال تحقق یک رویاست ک زندگی را لذت بخش می کند ❤
فقط باید کتاب خوند استاداش فقط اسم دارن اما تدریسشون بدرد عمه شون میخوره، کلاسا شلوغ، اینهمه پول مید ...

پیام نور هم اگر بری سر کلاس میانترم لحاظ میشه. 

بله برای کسی که سخته کتاب بخونه پیام نور بده 

علمی کاربردی یه جزوه میدن والسلام

با همه نوع سیستم آموزشی آشنا هستیم عزیزم

2728
با کامپیوتر باز کنم لینکو ؟ با گوشیم باز نمیشه 😥

بگو برات میزنم رشته ات چیه؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
پیام نور هم اگر بری سر کلاس میانترم لحاظ میشه.  بله برای کسی که سخته کتاب بخونه پیام نور بده&n ...

بمن میگفتن علمی کاربردی فقط جزوه میدن همین، ولی دروغ بود ما باید ۱۶ جلسه در ترم کلاس میرفتیم رسما تمام کلاسا اجباری بود، زمان کلاسا جز دروس عمومی که ۱ ساعت و نیم بود دروس تخصصی تا ۳ ساعت هم بود هر جلسه، در صورت غیبت نمره کلاسی کم میشد، یه جزوه خدا صفحه ای داشتیم، کار عملی، پروژه، کنفرانس و تحقیق، استادا حق نداشتن تو تدریس کم بذارن، خداییش عالی بود، همه چی طبق برنامه ریزی بود، نظرسنجی برای اساتید داشتن دوبار تو ترم، خداییش استادامون همه با سواد بودن و تدریسشون عالی بود، کلاسا هم شلوغ نبود، امتحان میان ترم داشتیم با ترم یه پا میرفت، امتحان تستی نداشتیم تماما تشریحی شاید کتاب مثل پیام نور نمیخوندیم ولی علممون کم نبود، تمام دروس طول ترم که میشد جزوه + جزوه تخصصی استاد رو باید میخوندیم، بعضی درسها هم کتاب داشت، کیفیت یادگیری علمی کاربردی عالییی بود پیام نور پیشش صفره

مامانِ لیانا
2740
بمن میگفتن علمی کاربردی فقط جزوه میدن همین، ولی دروغ بود ما باید ۱۶ جلسه در ترم کلاس میرفتیم رسما تم ...

تکلیف علمی و کاربردی مشخصه

این همه توضیح نداره

در کل بحث کتاب خوندن و دانشجو محور بودن با بحث جزوه و کلاس دو مقوله جدا  هستش. 

درس خوندن تو پیام نور همت خیلی بیشتری میطلبه. 

حتی بیشتر از دانشگاه دولتی

تکلیف علمی و کاربردی مشخصه این همه توضیح نداره در کل بحث کتاب خوندن و دانشجو محور بودن با ...

خب دیگه اینهمه پول میدی تمام بارش هم رو دوش دانشجوعه چه کاریه، کمتر از ۱۰ درصد دانشجوهای پیام نور ۴ ساله تموم میکنن

مامانِ لیانا
خب دیگه اینهمه پول میدی تمام بارش هم رو دوش دانشجوعه چه کاریه، کمتر از ۱۰ درصد دانشجوهای پیام نور ۴ ...

نمیدونم این آمار رو از کجا اوردین ولی باشه هر چی شما بگین

اما من و هم دوره ای هام اینطور نبودبم

اتفاقا بچه های حقوق و حسابداری 7 ترمه هم داشتیم

ترم اول فک کنم عمومی هستش

اسم واحدهایی که ترم اول گرفتی برام بفرست تا برنامه ات بهت بگم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706