2752
2734
عنوان

توروخدا برام دعا کنید ۲۶هفته بچم داره به دنیا میاد😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 42 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوندم عزیزم استرس از خودت دور کن پناه بر خدا 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2731

منم 28 هفتم دوروز بستریم😳فقط یادت نره امپول ریه بزنن بهت حداقل ریه های کوچولوش تشکیل بشه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

استارترتوکل برخدا.الان استرس نگیرتواین موقعیت که شرایطت حادترنشه.هرچی خیره همون بشه.اگه میتونستن تاهفته 30نگه دارن خوب میشداینجوری حداقل 7ماهه میشدجنین

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

سلام عزیزم ، گفته من نمیخوام باعث ناراحتیت بشه ولی منم ۲۴ هفته به خاطر همین موضوع پسرمو از دست دادم فقط ازت مبخوام چیزیو به زور از خدا نگیری من باهات هم دردم ولی از دکترت بپرس ببین بچه بمونه یه بچه سالم میشه یا خدایی نکرده با هنجار به دنیا بیا احساسی تصمیم نگیر چون یه عمر واست همچی سخت میشه خدا خودش میدونه باید چیکار کنه ، از عقل و منطقت کمک بگیر ، ایشالا که خیره 

منم برات ایت الکرسی خوندم 

منم 28 هفتم دوروز بستریم😳فقط یادت نره امپول ریه بزنن بهت حداقل ریه های کوچولوش تشکیل بشه

شما چرا بستری هستی؟اره امپول امروز زدم،الان میخان حلقه بزارن برام،دعام کن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.    
سلام عزیزم ، گفته من نمیخوام باعث ناراحتیت بشه ولی منم ۲۴ هفته به خاطر همین موضوع پسرمو از دست دادم ...

توکل کردم به خودش هرچی صلاح خودش باشه همون میشه،من دوتاهم سقط داشتم خیلی برام سخته،دعام کن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.    
شما چرا بستری هستی؟اره امپول امروز زدم،الان میخان حلقه بزارن برام،دعام کن

نگران نباش درست میشه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁