2737
2734

بچه ها پسرم حدود پنج سالشه دو هفته ست دارم می برمش پیش دبستانی۱هنوز عادت نکرده همش پشت در هی میاد بیرون میگه باید ببینمت کلا اوضاع دارم امروز می گفت من نمیام خدایا یه دختر کوچولو هم تو خونه دارم خسته شدم

شما اکه تحربه شو دارین چی کار کردین راهنمایی؟؟؟؟

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نیمه اولی پسرت

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
خیلی سخته یک روز بگو کار دارم مثلا زودتر بیا خونه بذار عادت کنه کم کم اگه بمونی تا آخر سال همینه بسا ...

می ترسم کریه زاری کنه یعنی مطمئنم کولی بازی در میاره تو خونه هم خشن میشه

می خوام چند روز دیگه برم تو حیاط کم کم دیگه نرم 

ولی امیدم ندارم

2738
دم در خونه باهاش خداحافظی کن ،باهاش نرو مهد چیزایی که دوس داره براش بگیر بده مربیش که تو مهد بهش بد ...

بدون من که نمی ره۲۰تا بچه تو کلاس هستن نمی تونن فقط بهترین توجه کنن که

مگه شش سالگی نمیرن پیش دبستانی

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

اينجور مواقع پرسنل مهد بايد همكاري كنن سرشو گرم كنن يه پيشنهاد هم دارم اين كه شما اونجا ميمونيد شرطيش كرده اگه مهد همكاري كنه دوبار گريه هم كرد شما بريد بگيد برگشتيد براش جايزه ميگيريد البته چون بزرگ شده شايد جواب نده رو بچه دو سه ساله جواب ميده

می ترسم کریه زاری کنه یعنی مطمئنم کولی بازی در میاره تو خونه هم خشن میشه می خوام چند روز دیگه ...

همین روشو ادامه بده توصیه مشاور همین بود به من بهش میگن روش پلکانی .من وقت اینکارو ندارشاغلم مجبورم صبر کنم ببینم عادتمیکنه

کاربر قدیمی ام 😊
طبيعيه زودتر ميزاشتي راحتتر برد متولد چه ساليه

الان تو گروه ۴تا۵ساله 

سال بعد می ره۵تا۶سال

سال بعد. اول

به موقع گذاشتم

اينجور مواقع پرسنل مهد بايد همكاري كنن سرشو گرم كنن يه پيشنهاد هم دارم اين كه شما اونجا ميمونيد شرطي ...

گفتم فقط تا آخر این هفته می رم هفته دیگه باباش بفرستم 

باباش هم تو حیاط بشینه

کم کم نره

بدون من که نمی ره۲۰تا بچه تو کلاس هستن نمی تونن فقط بهترین توجه کنن که

بايد مهد خصوصي ميزاشتي  يا اينكه كوچكتر بود ميزاشتي هر چند تا هم باشن بايد به بچه تازه وارد توجه ويژه كنند من پسرمو ميبردم مهد اوايل ميشستم ميديدم بچه هايي كه گريه ميكنن شده چند ساعت فقط بغل مربيا بودن تا آروم شن

2706