2737
2734
عنوان

۱۲کیلو از شوهرم بیشترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا رابطه نری روش که اذیت میشه شوهرت، پوزیشن های دیگه انتخاب کنی ها تا وقتی لاغر بشی

😐😐😐😐😐      

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2728

منم از شوهرم 10کیلو بیشترم البته من خیلی چاق نیستم قدمم بلنده اما شوهرم خیییلی لاغره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
برا رابطه نری روش که اذیت میشه شوهرت، پوزیشن های دیگه انتخاب کنی ها تا وقتی لاغر بشی

نمیدونم بخندم ب حرفت یا گریه کنم اما خندم گرف 

له میشه بیچاره زیر من

خدایا همیشه هوامو داشته باش 
شوهرت ۶۰کیلووووئه همش😟😟😟😟😟

اره طفلی لاغره😐

تازه ۵۸ بود 

خخحح

بخداااا

یه مدت بهش رسیدم شد ۶۴

منم استرس داشته باشم لاعر میشم 

هنوز مادرشوهر توطئه جدید نیافریده

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2738
عکسمو بزارم ببینید چطور میتونم پاکش کنم؟؟؟

تاسه دقیقه وقت داری اون سه نقطه زیر پست رو برنی گزینه حذف میاد

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
شوهرت ۶۰کیلووووئه همش😟😟😟😟😟

شوهرت متو ببینی چی میگی  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
شوهرت متو ببینی چی میگی    

اصلا یه مرد شصت ۶۰کیلویی تو تصورم نمیگنجه ندیدم تاحالا زیر هفتاد کیلو😯

اصلا یه مرد شصت ۶۰کیلویی تو تصورم نمیگنجه ندیدم تاحالا زیر هفتاد کیلو😯

شوهرم من تا همین دو ماه پیش 56. 54 بود  غذاش خیلی کمه. امام الان داروی چاقی میخوره اشتهاش باز ‌‌‌شده شده 61 

2706