2733
2739
عنوان

مامانا زودي بياين لطفا 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 20 پست
بستني بار اولش بود  ولي چند روز پيشم يهو لپاش قرمز شد اول فكر كردم چون باباش هي بوسش كرده اينط ...

بچت چند وقتشه؟چند ماهشه؟ اگه بستنی دفعه اول بوده ممکنه به لبنیات آلرژی داده. تو حریره بادومش شیر میریزی؟ تا حالا که حریره بادوم میدادی چیزیش نمیشد؟ اگه شیر توش داره و همونطوری شده پس همون لبنیات آلرژی داره. اگر نه بادوم ممکنه باشه. علائم دیگه نداره؟

بچت چند وقتشه؟چند ماهشه؟ اگه بستنی دفعه اول بوده ممکنه به لبنیات آلرژی داده. تو حریره بادومش شیر میر ...

فقط شير خودمو ميدم اصلا شير ديگه اي بهش نميدم 

بار اولش بود بستني ميخورد ولي ميگم كه يك بار ديگه هم اينطور شد ولي امروز از بعد از ظهر لپاش قرمز شده و دون دون 

زياد شد يهو 

شش ماه و نيمشه 

چند بار ديگه هم دادم حريره بادوم 

حالا دوباره بهش بدم كه بفهمم از بادومه ؟

يا قطعش كنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط شير خودمو ميدم اصلا شير ديگه اي بهش نميدم  بار اولش بود بستني ميخورد ولي ميگم كه يك بار دي ...

الان تو حریره بادومش دقیقا چیا داره؟

اگه تا حالا بهش هیچ شیر دیگه و لبنیاتی ندادی و الان بستنی خورده ممکنه از اون باشه. بعدم به بچه ۶ ماهه بستنی دادی زود نبود؟ 

ممکنه از بادومم باشه حالا ضرر که نداره عزیزم شما دیگه بهش بستنی نده. بادومم قطع کن فعلا حداقل دو هفته نده ببین چی میشه. 

وضعیت مدفوعش چطوره؟ مخاطی نشده؟ سبز نیس؟

الان تو حریره بادومش دقیقا چیا داره؟ اگه تا حالا بهش هیچ شیر دیگه و لبنیاتی ندادی و الان بستنی خورد ...

حريره ي بادومش خودم ارد برنج درست ميكنم و ٥ تا بادوم و اب جوشيده 

والا به باباش ميگم بهش يه سري چيزارو نبايد بده ولي يواشكي ميده بستنيم ديشب داد گفتم نده ولي خوب ديگه اينجاست كه ميگن پدر است ديگر.....

من اصلا لبنيات بهش نميدم 

سه روز بود شكمش كار نكرده بود شب براش شياف زدم شكمش كار كرد

2728
حريره ي بادومش خودم ارد برنج درست ميكنم و ٥ تا بادوم و اب جوشيده  والا به باباش ميگم بهش يه سر ...

حالا این چند روز علائمش رو بررسی کن. علائم آلرژی مدفوع سبز و مخاطی و دون دون شدن صورت و بدن و آبریزش بینی و سوختگی محل ادرار و مقعد کودک و خس خس سینه و بی قراری و شیرنخوردن و رگه خونی در مدفوع و ... هر کدوم ازینا میتونه باشه بستگی به شدت آلرژی داره. به هرحال چیزایی که خورده همشون آلرژی زان مراقب باش حداقل باهم بهش نده که بفهمی کدوم بوده. در ضمن جو دوسرم خیلی براش زوده ها

حالا این چند روز علائمش رو بررسی کن. علائم آلرژی مدفوع سبز و مخاطی و دون دون شدن صورت و بدن و آبریزش ...

ممنون حتما انجام ميدم 

اكثر سرلاك ها ي خارجي همين جو دو سر پرك هست 

خيلي وقته بهش ميدم البته خيلي كم 

ممنون كه وقت گذاشتين ببينم بالاخره كشف ميكنم 

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹