2737
2734
عنوان

رژیم گوشنگی😪☹

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 89 پست
بعدم این خیلی خوب بوده که وزنتون اوردین پایین دیگه حامله شدین اضاف هم کردین رسیدین به وزن قبل رژیمتو ...

آره عزیزم شک نکن

من دکتر نرفتم، ولی یه دوستی داشتم که اون بهم یاد داد باید چیکار کنم.‌ گفت اول مقدار کالری که باید دریافت کنی رو محاسبه کن، بعد هرچقد میخوای کم کنی، باید از اون کالریها کم کنی.

مثلا من میخواستم هفته ای ی کیلو لاغر کنم. به خاطر اون روزی ۷۰۰ تا از کالریم کم میکردم . هر رور مینوشتم، و آخر هر ماه وزنمو میکشیدم. اگه ی روز زیاد میخوردم عوضش ورزش زیاد میکردم. همین شنا خودش عالیه. کلی کالری میسوزونه‌. تو پارک همش میدویدم، یهو وایمیستادم آروم راه میرفتم. شوک میدادم به بدنم.

[QUOTE=106387587]آره عزیزم شک نکن من دکتر نرفتم، ولی یه دوستی داشتم که اون بهم یاد داد باید چیکار کنم.‌ گفت اول مقدا ...[/QUOTببین یه برامن زده ۱۹۸۰ تا کالری مصرفیم تو برنامه مانکن.بعد من چیزای که مصرف میکنمو وارد میکنم در طول روز بعد ساعتای که ورزش میکنمم وارد میکنم از مقدار مصرف کالری که استفاده کردم کم میشه وقتی ورزشامو وارد میکنم.مثلا من از ۱۹۸۰ تا ۱۷۰۰ تاشو مصرف کردم بعد نیم ساعت تردمیل دویدم نیم ساعت حلقه زدم.این یک ساعت ورزشمو که وارد میکنم برنامه حساب میکنه میزنه مقدار کالری مصرفی شما ۱۳۰۰ تا مثلا.ینی اونای که ورزش کردمو سوزوندمم حساب میکنه.بعد من الام باید این ۱۳۰۰ تا بعد ورزشمو قبول کنم یا اون کالری که قبل ورزشم ۱۷۰۰ تا بود استفاده کرده بودمو؟میشه بگی☹🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=106387587]آره عزیزم شک نکن من دکتر نرفتم، ولی یه دوستی داشتم که اون بهم یاد داد باید چیکار کن ...

همه رو حساب میکنی دیگه همون ۱۳۰۰ تا درسته. تو از میزان کالری مصرفیت همش ۲۸۰ تا کم میکنی؟ سعی کن حداقل روزی ۵۰۰ تا از کالریت کم کنی. من با احتساب ورزشی که میکردم روزی هزار تا از میزان کالری مصرفیم کم میشد. بعدش ادم حریصتر میشه. هعی میگه کم بخورم، زیاد ورزش کنم. ی مدت بگذره حریصتر میشی. از طرفی عصبیتر هم میشی. من ی لقمه زیاد میخوردم میشستم گریه میکردم خدا شاهده. خیلی عصبی شده بودم. همش کارم شده بود وزن کردن و حساب کالری و خوردن و نخوردن. تو خواب هم همش کالری شماری میکردم. 

رقص خیلی خوبه. سعی کن هر روز در کنار ورزش برقصی‌. چند تا سی دی زومبا بگیر. نگاه کن همش بالا پایین بپر. وای من چند تا آهنگ باشگاه دانلود کرده بودم. همین که میشنیدم شروع میکردم به گرم کردن و بالا پایین پریدن. موزیک خوب و پر انرژی هم خیییلی کمکت میکنه.

همه رو حساب میکنی دیگه همون ۱۳۰۰ تا درسته. تو از میزان کالری مصرفیت همش ۲۸۰ تا کم میکنی؟ سعی کن حداق ...

نه مثلا دیروز با ورزشم همش ۶۵۰ تا کالری تا شب موقع خابم مصرف کردم از ۱۹۸۰ تا.بعد امروز خاک برسرم یکم زیاده روی کردم تو خوردن قورمه سبزی الان میخام حسابی ورزش کنم که حداقل یکم جبران بشه.

2728
نه مثلا دیروز با ورزشم همش ۶۵۰ تا کالری تا شب موقع خابم مصرف کردم از ۱۹۸۰ تا.بعد امروز خاک برسرم یکم ...

۶۵۰ تا برلی شروع خیلی خوبه. من ۷۰۰تا کم میخوردم گاهی کم و زیاد میشد ها، ۳۰۰ تا هم ورزش میکردم اینم‌باز کم و زیاد میشد. ای جان عزیزم پیش میاد دیگه، ولی سعی کن خیییلی رعایت کنی. غذای خودتو جدا بپز‌. من قرمه سبزی میپختم‌یه قطره روغن نمیزدم. ولی واسه هم اتاقیم پر روغنش میکردم.

برای میوه ها و سبزیهه کالری حساب نکن. میوه زیاد بخور که پوستت خوب بمونه شل و زشت نشه.

۶۵۰ تا برلی شروع خیلی خوبه. من ۷۰۰تا کم میخوردم گاهی کم و زیاد میشد ها، ۳۰۰ تا هم ورزش میکردم اینم‌ب ...

اها ینی شما میگی میوه و سبزی جاتمو که میان وعده و بعنوان شام استفاده میکنم وارد نکنم فقط غذامو وارد مانکن کنم که کاریش بزنه؟اخه من هرچی میوه هم میخورم تو میان وعده صبح و میان وعده عصرم وشامم هم وارد میکنم

نه مثلا دیروز با ورزشم همش ۶۵۰ تا کالری تا شب موقع خابم مصرف کردم از ۱۹۸۰ تا.بعد امروز خاک برسرم یکم ...

من این مقدار کالری که گفتم مصرف میکنمو با میوه ها و سبزیجاتم این مقدار میشه ها

2740
والله من تقلب میکردم. اونارو وارد نمیکردم. بدون استرس میوه میخوردم تا ویتامین بدنم کم نشه‌. ولی عوضش ...

حتما الان میگی چقد خنگه طرف این همه سوال میپرسه خخخ.ن من هرجیو که میخورم وارد میکنم حتی میوه و سبزی جاتو.نمیدونم حالاووارد کردن میوه ک سبزیجات درسته یا وارد نکردنش

حتما الان میگی چقد خنگه طرف این همه سوال میپرسه خخخ.ن من هرجیو که میخورم وارد میکنم حتی میوه و سبزی ...

این چ حرفیه عزیزم. هر سوالی داشتی بپرس. درستش اینه که وارد بکنی عزیزم. آخراش که خبره میشی همه چی دستت میاد گلم حتی دیگه بدون وارد کردن و کااری شماری رژیم میگیری. ولی شما وارد کن همه چی رو.‌مثل من تقلب نکن. 

این چ حرفیه عزیزم. هر سوالی داشتی بپرس. درستش اینه که وارد بکنی عزیزم. آخراش که خبره میشی همه چی دست ...

خواهش میکنم فداتشم خیلی کمکم کردی مرسی.شما چن کیلو بودی چن کیلو کم کردی

منم قد163 وزن 72 میخام تا63 برم بشدمت اشتها و میل ب شیرینی جاتم زیاده الانم دارم از گرسنگی جان میدهم

تو میتونی عزیزم منم اولاش خیلی گوشنه میشدم الان تقریبا عادی شدم تلاشتو بکن میتونی 

تو میتونی عزیزم منم اولاش خیلی گوشنه میشدم الان تقریبا عادی شدم تلاشتو بکن میتونی 

همیشه خدا ضعف دارم و میل شدید ب شیرینی جات

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
2706