2737
2734
عنوان

خواستگاری های بی سرانجام....

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 77 پست
شما ۱۶ سال اختلاف دارید؟مشکلی ندارید با هم؟چند سالتونه

شرایط ادما با هم متفاوته عزیزم اختلاف سنمون خوب نیست ولی شوهرم از ایده ال هام خییییلی بالاتر بود ارزششو داشت 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
اره قبول می‌کنه قبل از ازدواج من با همسرم سه تا دختر بودن که با شوهرم ۲۰ سال اختلاف سنی داشتن و از ا ...

ببخشیدکه میگم قصدبی احترامی ندارم یعنی شماشوهرتونوبخاطرپول انتخاب کردین😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی باهات موافقم عزیزم فقط بخاطرپولشون انتخابشون میکنندپسره خیلی اوضاع مالیش ردیفه اصلانداریم نمی‌ف ...

حوصلش سرمیره هرازگاهی یه سر خونه مردم میزنه برا سرگرمی

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
ن اخه پول ک همه چی نی.... من خاستکارم خیلی پولدار بود خییییییلی میلیاردر ولی دوسش نداشتم ردش کردم قی ...

برای شماکه درکتون بالاست این نظردارید. ولی بعضیاطرزفکرشون تاسف اوره تعجبی هم نداره توجامعه ای هستیم که همهههههه چیزشده پول

2731
ن اخه پول ک همه چی نی.... من خاستکارم خیلی پولدار بود خییییییلی میلیاردر ولی دوسش نداشتم ردش کردم قی ...

مثلا پسری که ثروتش حدود ۴۰. ۵۰ میلیارد باشه دختر ۲۰ سال کوچیکتر گرفتن اونم از به خانواده متمول براش مثل آب خوردنه مردم دنبال پولن باور کن 

2738
باشه خیلیا ملاکشون ثروت یا چیزای دیگست تفاوت سنی زیاد براشون چندان مهم نیست

پسره همه اش تفریح وسفرخارج ازکشوره کلامیخواست ازایران بره ولی فکرکنم مامانش نگذاشته یه مدت شوهرم میگفت شمارش چندتادخترگیراورده بودن تماس میگرفتن ازش خواستگاری میکردن😂😂😂🤦‍♀️

ببخشیدکه میگم قصدبی احترامی ندارم یعنی شماشوهرتونوبخاطرپول انتخاب کردین😐

من نه ولی کسایی بودن به این دلیل دوسش داشتن

برای شماکه درکتون بالاست این نظردارید. ولی بعضیاطرزفکرشون تاسف اوره تعجبی هم نداره توجامعه ای هستیم ...

عشق مهم تره بنظر من .... من سالها پای عشقم موندم و ب صورت یک مرد هم نگاه نکردم. اینقد اومدن حلو همه شغل های خوب و باکلاس اما دلم ب محمد خودم خوش بود ک باهاشم ازدواج نکردم و قسمت نبود.

2706