2737
2739
من32 ، ما هم لابد یکیمون مشکل داریم که بعد از پسرم دوتا بارداری.پوچ داشتم، دوتاش تو هفته هفت موندم و ...

آره عزیزم برو 

منم 33 سالمه 

راستش نگرانم چون سنم داره میره بالا 

توی این ده سالی که ازدواج کردم به جز یک سال اول و بعد بدنیا اومدن پسرم همیشه در حال اقدام بودیم 😥

خداروشکر خدا یکی داد 

ان شااله یکی دیگه ام بده پسرم تنها نمونه 

توکل به خودش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم برو  منم 33 سالمه  راستش نگرانم چون سنم داره میره بالا  توی این ده سالی ...

خدا گل پسرتون رو سالم نگه داره، منم نگران سنمم ، انشالله خدا به ماها هم نظر کنه و فرزند سالم و صالحی بهمون ببخشه، پسر من چهار سال و نیمشه، پسر شما چند سالشه؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2728
منم اقدام کردم نگرفت یه ساله جسته گریخته اقدام میکردیم الانم که با محاسبه اقدام کردیم نگرفت میگم کاش ...

منظورت از محاسبه چطوري هست گلم

همون تعيين ١٤قاعدگي؟

اگرهست جزيياتش ميشه توضيح بدين

2738
من اولش خیلی گریه کردم  تو دستشویی تست ک مثبت شد گریه میکردم و فریاد میزدم با دمپایی میزدم تو ...

اره گلم منم دقیقا همه این کارارو کردم اینقد داد زدم تو دسشویی و با همون حال ب شوهرم زنگ زدم بیا خووووووونه  بنده خدا فک کرد کسی مرده زبونم لال با چنان سرعتی خودشو رسوند. ولی الان دیگه دلم میخواد باشه یکم اذیت میشیم ولی بجاش بچها یه همبازی با اختلاف سنی کم دارن و باهم هم بزرگ میشن یهو راحت میشیم