2733
2734
وای عزیزم خوشبحالت منم احساس میکنم خط بی بی چک باشه اخه خیلی کمرنگه یعنی مال شما توعکس مشخص نبود؟فقط ...

هاله خیلی کمرنگ بود. شما هم چند روز دیگه صبر کن مجددا امتحان کن. پر رنگ تر شد برو آزمایش بده. البته آزمایش خیلی زود نشون میده.

نه چندروزمونده ولی روزیازدهم ایوایم هست اخه من ایوای کردم،خداکنه شماهم باردارباشی عزیزم

سلام گلم چی شد دیگه بی بی نزدی ؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم نه ازترس نزدم گفتم تا موعدم ک دیگه هی نگم زودزدم

انشالله این دفعه مثبت پررنگ شه ..منم امروز روز 12 هستم هیچ علایمی هم ندارم..

2728
تست نزدی؟یااامام حسین حاجتمون روبده دیگه بریدیم

نه منم خیلی میترسم چهار ساله دارم بی بی منفی میبینم ... منم توسل کردم به امام حسین انشالله خودش کمکمون کنه... من اگه طاقت بیارم تا جمعه صبر میکنم بعد بی بی میزنم ولی موعدم 16 مهر

نه منم خیلی میترسم چهار ساله دارم بی بی منفی میبینم ... منم توسل کردم به امام حسین انشالله خودش کمکم ...

طاقت بیارگلم،ولی من دیگه نتونستم طاقت بیارم بی بی چک زدم الان دیگه امیدوارنیستم زیادقبلا خیلی استرس داشتم

طاقت بیارگلم،ولی من دیگه نتونستم طاقت بیارم بی بی چک زدم الان دیگه امیدوارنیستم زیادقبلا خیلی استرس ...

چند وقت اقدامی گلم

2738
نه منم خیلی میترسم چهار ساله دارم بی بی منفی میبینم ... منم توسل کردم به امام حسین انشالله خودش کمکم ...

ببخشیدیه سوال میگم ازمایش اسپرم شوهرم خیلی کم بوداخه یکشنبه نزدیکی داشتیم سه شنبه ایوای من همش ترس اون رودارم میگم حتما بخاطراسپرم ک مقدارش کم بودنمیگره،مال شما چندوقت قبلش نزدیکی نداشتین بعدمقدارش کم بودیانه؟

ببخشیدیه سوال میگم ازمایش اسپرم شوهرم خیلی کم بوداخه یکشنبه نزدیکی داشتیم سه شنبه ایوای من همش ترس ا ...

نه اینجوری فکر نکن به ما گفتن که دو شب قبل ای یو ای بااااید نزدیکی داشته باشیم ..چون اگه اسپرم مثلا پنج شش روز تخلیه نشه ضعبف میشه و کیفیتش کمه برای انتقال ...پس بهترین حالتش همینه که از دو روز قبل تخلیه بشه و تا روز انتقال اسپرم قوی جایگزین بشه

تاپیک اخرم میای گلم ..واسه تو هم همینقد کمرنگ بود؟ من که هیچ امیدی ندارم 

لچه ها امضام و لینک اخرشو بخونید الانم یجا تگتون میکنم اونم بخونید

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812