2733
2734

حرفه ای هستن بیاین ک خبرای خوبی دارم براتون 

از صفر تاصد حرکت هارو تو کمتر از دوماه اموزش میدم ب شما هم انلاین هستم هم حضوری تو رباط کریم تهران اموزشگاه دارم

دوجلسه اولشرایگان هست بیاین تو واتساپ اموزش میدم رایگان و فیلم خودمو هنرجوهامو ارسال میکنم براتون😚😚❤️

09392289469 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهلت

حدودا تا سه روز اینده چون خودم شهرستان هستم  سه روز بعد اموزش های انلاینم باز شروع میشن البته من ویدیو دارم هروقت بیاین ارسال میکنم اما مهلت ثبت نامم کمه امکان داره دیگه هنرجو نگیرم

مهلت😘

حداقل تا دوسه روز اینده چون مسافرت هستم برگردم دیگه هنرجو نمیگیرم البته امکانش هست ک شاید ثبت نام کنم اما چون نمیرسم جواب همه رو بدم ب اون دلیل هنرجو نمیگیرم دیگه 

2738

من خیلی دوست دارم یاد بگیرم😁

میشه واسم یه نمونه بفرستید ببینم پشتکار دارم یا نه😂

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
ما هم آموزش املای فارسی داریم  درس اول :مهلت😂

ببخشید والا بیشتر بازدید کننده ها بخاطر غلط املایی بود ک اونم تند نوشتم اگه بدونم با ی اشتباه اینقدر بازدید کننده میگیرم کل جمله هامو اشطباح مینویسم😅😂

حداقل تا دوسه روز اینده چون مسافرت هستم برگردم دیگه هنرجو نمیگیرم البته امکانش هست ک شاید ثبت نام کن ...

عزیز دلم اشتباه نوشتارتون را گفتم 😘😘

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706