2733
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3275200/ختم-واقعه-دوشنبه-اول-ماه-قمری-جهت-افزایش-رزق-و-روزی-و-حاجات-بزرگ?postId=105724477

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرسی ؛ اگه دوشنبه یادت بود یه نیم ندایی بده فراموشمون نشه😘😘

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
باشه گلم حتما

فدایی داری😘😘

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2738
مرسی ؛ اگه دوشنبه یادت بود یه نیم ندایی بده فراموشمون نشه😘😘

سلام عزیزم ختم شروع شده.گفته بودی یادآوری کنم بهت.انشاالله حاجت روا بشی.اگه یادت موند منو هم دعت کن لطفا.😘😘

سلام عزیزم ختم شروع شده.گفته بودی یادآوری کنم بهت.انشاالله حاجت روا بشی.اگه یادت موند منو هم دعت کن ...

مرسی دختر شمالی با محبت؛ به روی چشم؛ ان شاءالله حاجتت روا به بهترین شکل🌹🌹🌹

مرسی دختر شمالی با محبت؛ به روی چشم؛ ان شاءالله حاجتت روا به بهترین شکل🌹🌹🌹

😊😊ممنونم عزیز دلم.همچنین انشاالله شما.😘😙😘😙