2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حتی وقتی عروس و خواهرشوهر رابطه خوبی ندارن؟ من همیشه حس میکردم عمه ام دوستم نداره الان فوت شده

ربطی به رابطه زنداداش خواهرشوهر  نداره. برادرزاده یه تکه از وجود آدمه  ، هیچ چیز هم واسطه نمیشه که ذره ای مهرش کم بشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

دوست داشتنشون به درد همون عمه می خوره!!!!

از اون طرف کلی نیش به آدم میزنن بعد میگن بچتو دوست داریم!!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2740
من عاشق برادرزاده هامم....میمیرم براشون...همینطور عاشششق عمه م هستم

خوبه ...یکی از چیزهایی،که خیلی خودم و مقید کردم احترام به حریم خصوصی افراد ....به همین جهت احترام متقابل داریم...

بگذار عجیب بنظر برسی خنده دار.یا فوق العاده ،یا غیرقابل باور ...اما خودت باش.