2733
2739
مثلا طرف مشکلات مالی رو بهانه کنه و نخواد باد خواستگاری  به نظرتون یه دختر چقدر منتظر بمونه ؟

منتظرش نمون تواين اوضاع گرونياتاكي ميخواي منتظربموني تااون مشكلات ماليش حل بشه.حالامگ همه اين ادما ك ازدواج ميكنن همه چيشون اوكي بوده.قرارنيس ك همون اول ك اومدخواستگاري همه چيش اوكي باشه بش بگوبياخواستگاري خونواده هادرجريان باشن نامزدي بگيرم تابعدك مشكل ماليت حل شدعروسي كنيم

مهم ترین مشکل من سن هستش 30 سالمه

زمان هم مثه باد میگذره چشم روی هم بگذاریم شدم 40 ساله و هیچی به هیچی

از یه طرف میگم منتظرش میمونم اما از یه طرفی هم میگم پا رو دلم بذارم و اگه موردی برای ازدواج پیش اومد ازدواج کنم و برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مقدار سن دخترخانوم خطریه!چون ممکنه اگه پای این آقا وایسه موقعیت های خوبی رو از دست بده

ولی ب قول اون دوست عزیزمون فعلا فقط نامزد بشید.

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕
2731

عزیزدلم ناراحت نباش

براش وقت تعیین کن مثلا بگو تا عید فرصت داری بعدش بعد از اون من هیچ تعهدی در قبال شما ندارم

اینطوری باعث میشه تلاشش رو بیشتر کنه و حسن نیتش هم مشخص میشه

2738
مثلا طرف مشکلات مالی رو بهانه کنه و نخواد باد خواستگاری  به نظرتون یه دختر چقدر منتظر بمونه ؟

یعنی دختر علاوه بر ایشون خواستگارهای دیگه ای هم داره.؟

اگه داره بهتره به خواستگارای دیگشم فکر بکنه وبه پسره هم بگه که خواستگار داره.

اگه پسره واقعا بخوادش، برا بدست آوردنش حتما اقدامی میکنه ،وگرنه همون خواستگارا بهترین گزینه هستن

خوب قبلش چرا نیومده جلو نمی خوام بد بینت کنم اما یکی از فامیلای ما با یه پسره دوست بود مثلا اقاکارمند اونم همش می گفت شرایطم جور نیست بعدا معلوم شد با زنا رابطه داره و اونا براش خرج می کنند خود فروشی می کرده

خیلی احمقم حالم از خودم بهم میخوره

وای عزیزم دور از جون اصلا خودتو سرزنش نکن

ب هر حال ی زمانی انتخابت بوده و الان دو دل شدی و اینم چاره داره(همونی که بهت گفتم عزیزم)

2706