2733
2734
عنوان

برادر شوهرم باهامون دعوا کرد الان قلبم تیر میکشه وزبانم سنگین شده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 85 پست

چه زمانه زشتی شده انسانیت احترام وپاکی دیگه معنا نداره من میدونم جاریم تو دانشگاه چه علت های میکرده اما الان اوازش بلنده من از سن ۱۸سالگی توخونه شوهر وتومطبخ وسرویس بهداشتی و پوشک کردن بچه تا الن استخونام واب کردم الان مهر بی سوادی خورده به پیشونیم اما اون هیچ زحمتی نکشیده وبا رشته پرتو درمانی دانشگاه پیام نور شده دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسی خودتو ناراحت نکن. هر کاری کردی از خانومی خودت بوده

فدات الان کههمه چیز شده ویترین بازی ونمایشو کلاس وکلاس بازی منم یه بیسواد یعنی سواد فقط مدرک دانشگاهیه

فدات الان کههمه چیز شده ویترین بازی ونمایشو کلاس وکلاس بازی منم یه بیسواد یعنی سواد فقط مدرک دانشگاه ...

ولشون کن تو هر کار کردی واسه زندگیت کردی.بخاطر شوهرت انجام دادی.مردم حرف مفت زیاد میزنن

خدایا خیلی خسته ام.کاش درکم کنی  

استارتر 

می دونم الان ناراحتی 

ولی شوهرت حق نداشت به زن برادرش توهین کنه  داداشش به خودش توهین کرده بود نه به زنش که

دعوا بین خود داداش ها بود وقتی به زن یکی توهین میشه انتظار که نداری اونم سکوت کنه و به شما توهین نکنه

به شوهرت بگوو وسط دعوا پای ناموس وسط نکشه که اینجوری اتیش به خونه خودشم میرسه و حکایت حال الان شما میشه 

اوف اوففففففف اوف به دستای که ازشدت کار توسن ۲۷ سالگی ارتروز گرفت ولی نمک نداشت ای دستهای بی نمک من ...

مگه دیونه ای خودت رب درست میکنی ،،اونم 200 کیلو گوجه ،،وقتی خودت برا خودت ارزش قائل نیستی از اونا چه توقعی داری