2737
2734
عنوان

خیانت همسر رو چطور ببخشیم و ادامه بدیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7357 بازدید | 254 پست
رفتم مشاوره اتفاقا اونم همینو گفت ، سعی کردم بیشتر محبت کنم ، خیلی بیشتر از قبل به خودم رسیدم ، ولی ...

ذوق و اشتیاق

اولش اکثر مردا هیجان دارن...وقتی میرن تو رابطه میبینن چیز خاصی نیست و برمیگردن سمت زنشون

اما این زنی ک روحش پر از ترکش هست چطوری باهاش زندگی کنه؟

نمیدونم واقعا ... بعضی موقه میگم بازم اگه درست شد اما در اینده تکرار کرد چی ... خودم ۳۰ سالمه ، پرست ...

عزیزم بچه داری یا نه؟

چون با بچه کلا قضیه فرق میکنه اما اگه بچه نداری باهاش قاطع حرف بزن . این قضیه ی خیانت هیییییچ وقت از ذهنت پاک نمیشه مخصوصا که طرفت هیچ تلاشیم برای جلب اعتماد تو نمیکنه. 

امیدوارم بهترین تصمیم و بگیری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا چی خودتو قربانی نشون میدی  تو باید ی زن. مستقل و قوی باشی ن اینک وایسی شوهرت بره هال و هو ...

اصلا با اینایی ک حرف میزنه نمیگه متاهله ، همه ش میگه مجردم و قصد ازدواج دارم اما هنوز معلوم نیست ، خیلی رفتارهاش خوب و عالی بود نمیدونم چرا یهو اینجوری شد ، واقعا درموندم کرده 

2728
آره دیگ استارتر جان شما باید دفعه اول ب رو خودت نمی‌آوردی ک وظیفتو انجام دادی ولی میگی چند بار تکرار ...

نمیدونم ، باز اونقدر برام ارزشمنده اون زندگی که میگم شاید فرصت بدم درست بشه ، فقط نمیدونم الان باید باهاش سرد ادامه بدم یا نه 

رفتم مشاوره اتفاقا اونم همینو گفت ، سعی کردم بیشتر محبت کنم ، خیلی بیشتر از قبل به خودم رسیدم ، ولی ...

من پست قبلی شما رو تا حدودی خوندم که همسرم آدم خوبیه معتقده و ... 

شما طمئنی که همسرت خوب بوده ؟ یا چون از لحاظ مالی پایین بوده خودشو خوب نشون میداده و مجبور بوده خوب باشه ؟؟؟

این 2 تا خیلی با هم فرق میکنه 

شاید انتخاب شما اشتباه بوده 

اگه از تنهایی میترسی که خب بمون 

ولی اگه میخوای تو زندگیت آرامش داشته باشی ، محکم جلوش واستا یا حتی تهدید به جدایی کن ، البته این تهدید به حدایی ممکنه واقعا هم به اونجا برسه 

فکراتو بکن، ببین چی میخوای ، بعد تصمیم بگیر 

به هر حال امیدوارم هر چی که خیر باشه خدا بهت بده

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
نمیدونم ، باز اونقدر برام ارزشمنده اون زندگی که میگم شاید فرصت بدم درست بشه ، فقط نمیدونم الان باید ...

ببین اگ گرم باشی ک میگ چ بهتر اون دخترا رو دارم زن خودمم دارم اگ سردم با‌شی ک بهونه بیشتر دستش میاد میگ بی محبت بود بی محبت تر شده

کار سختیه ها

برو مشاور

ببین میخوام بدونم که وقتی داره اون لحظه خیانت میکنه نمیدونه زن داره؟زنش دوسش داره؟زندگی داره؟همه چیو ...

باورت میشه چند بار بهش گفتم چطور میتونی تموم اون حرفایی ک ب من زدی به اینا بزنی ، چطوری میتونی وقتی من نگرانتم وقتتو واس اینو اون بذاری ، شبا دیر بیای ک بهشون زنگ بزنی.... جوابش اینه من یه مدته مریض شدم باید کمکم کنی ازین حال دربیام ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم 

2740
باورت میشه چند بار بهش گفتم چطور میتونی تموم اون حرفایی ک ب من زدی به اینا بزنی ، چطوری میتونی وقتی ...

بهش بگو خب هر چی ک از نا میخای از من بخاه

مستقیم حرف بزن

خواسته هاتو بهم بگو اگ نتونسم انجام بدم از کسی دیگ بخاه

اول با من درمیون بزار بگو میخای چجوری باشم

اگه رابطه باشه من نمیبخشم هیچوقت ولی ازرو کمبود محبت باشه فقط با گوشی ارتباط داشته باشه قضیه بنظرم ف ...

نمیدونم رابطه بوده یا نه ، یه چنتا مکالمه مشکوک با دوستاش تو اینستا خوندم که یه جایی قرار گذاشته بودن چون خودم اکانتو رمزشو دارم ، ولی وقتی به روش اوردم گفت همه ش شوخی بوده ... با بقیه هم که فقط تو اینستا و اس و زنگ دیدم ، مدامم میگه تو به شک داری دوس داری زندگیتو با من تموم کنی 

اگه شوهرمو دوست داشته باشم قطعا ولش میکنم میرم چون بعد از خیانت دیگه نمیتونم دوسش داشته باشم و اگه ک ...

متوجه نشدم اگه دوسش داشته باشی ولش میکنی؟؟؟ خب همین خیلی سخته ... من عاشقش بودم ، عاشق بغلش محبتاش ، خیلی برام سخته ترکش

2706