2737
2734
عنوان

ناخن هامو لمینت کردم تو رو خدا بگین چطور غسل و وضو بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 11973 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر واقعا اعتقاد داری باید بگم که جبیره در شرایط حاده یعنی مثلا دستت خونریزی کرده و "مجبوری" وضو بگیری . یا به اب حساسیت داری و " مجبوری" تیمم کنی . در این شرایط درسته

این قسمت جواب دوستانی که ریپلای خواستن بکنن : الباقی شیره سر خود مالیدنه . خدا هم درسته سخت نمیگیره ولی این شرایطشه میخوای رعایت کن میخواین رعایت نکنید نگید خدا سخت نگرفته بیخیاااال (خودم مذهبی نیستم ولی ادم یه کارو یا انجام نمیده یا میده درست انجام میده)

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2731
عزیزم هرچیزی که مانع رسیدن آب به ناخون بشه غسل و وضو رو باطل میکنه الان هم با ناخون های لپ سنت شده ...

واقعن 😥😥😥😥یعنی برم آرایشگاه بگم بکنه؟ 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 

عزیزم اینجور غسلا و وضو گرفتن برا وقتیه که یه جاییت زخمه و نمیتونی نه اینکه ناخن کاشتی بشه انجامشون داد هر کس هم میگه میشه داره خودشو گول میزنن با کاشت ناخن نه غسل داری و نه وضو مثل زمانی که لاک زدی کلا هر چیز مانعی که رو بدن و یا ناخن باشه غسل و وضو نداری حالا کاشت باشه یا لمینت و...

2740
واقعن 😥😥😥😥یعنی برم آرایشگاه بگم بکنه؟ 

هر طور صلاح میدونی

اگر واقعا نماز میخونی و میخوای نمازت قبول باشه باید برداشته شه

البته این هم بگم لذت نماز خوندن و رضایت خدا از هر لذتی بالاتره

منتظرعکسش باشم یابرم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
عکسشو بفرستم؟؟ 

اره حتما

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2706