2733
2739
سلام دوستان:
پسر من 2 سالشه و هنوز بعد از 2 سال اکثر شبها تا صبح خیلی بیدار میشه و ناله میکنه و غر غر....
الان یک سال بیشتره همش در جنگیم برای جدا شدن....و نمیپذیره...آخه بدیش اینه کنار خودمون هم که میخوابه تا صبح خیلی اذیت میکنه و نمذاره بخوابم.یه مدت به هر سختی بود جداش کردم و خوب هم بود تا رفتیم مسافرت.از بعدش به هیچ عنوان تو تختش نمیمونه.
راهکار بهم بدید لطفآ که چه جوری جداش کنم؟بهترین روش که خیلی اذیت نشه
ممنون
سلام مهسا خانم دختر من هم 2 سالشه و تقریبا میشه گفت جدا میخوابه.
تختش رو چسبوندیم به تخت خودمون و هم سطح هم هستیم نرده بین دوتامون هم برداشتیم و از وقتی که رفته تو تختش نسبت به قبل خیلی راحتر میخوابه.
از شیر گرفتیش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من ٩ ماهشه . ١ ماهه اتاقشو جدا کردیم . حدود ١ هفته ١٠ روز اول ما توی اتاق اون می خوابیدیم . روی زمین برای خودون رختخواب انداختیم ولی اون توی تختش می خوابید. فقط خیالش راحت بود ما پائئینه تختشیم. بعدش ما رفتیم اتاق خودمون
شبا دیر می خوابه . زودتر از ١٢ نمی خوابه . البته ما میریم توی اتاقش حتی بعضی وقتها توی تختش تا بخوابه . بعد دیگه تا صبح تنها می خوابه . صبح حدود ٦ بعضی وقتها هم ساعت ٤ پا میشه شیر می خوره دوباره می خوابه
CafeMom Tickers
2738
من هم همین مشکل رو دارم/دخترم 21 ماهشه. چند ماه پیش سعی کردم توی تخت خودش بخوابه و یکی دو شب هم خوابید(هرچند نصفه شب بلند میشد و دوباره سر ا زتخت ما درمیاورد) ولی باز با گریه و زاری از تختش میاد بیرون و من هم تسلیم شدم و از همون اول پیش خودمون میخوابه/ چند بار هم برای شیر خوردن بیدار میشه.

کسی راه حل مسالمت آمیز داره؟
وای منم مشکل شما رو دارم بسر من ٢ سالشه شبا هم دیکه شیر نمیخوره ولی دیکه بهش تسلیم شدیم رو زمین میخابیم اقا میخاد بجرخه تو تختش جا نمیشه بیدار میشه شروع میکنه به کریه
جوجه اگر شانس داشت مادرش پستان داشت
منم پسرم رو 2 سال و 3 ماهگی جدا کردم خیلی همکاری کرد اول از خواب ظهرش شروع کردم و از روز 3 دیگه تخت و پارکش رو از توی اتاق خودم جمع کردم و شب رفت توی تخت خودش منم پشش خوابیدم تا خوابش برد .....چند شبه بعد هم منو باباش میرفتیم توی اتاق پسرم و روی زمین دراز میکشیدیم تا پسرم خوابش ببره ....الان 2 ماهه توی تخت و اتاقه خودش میخوابه
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
ممنون از همتون
پسرم تا یه سال شیر خودم رو خورد و الان شیر خشک میخوره....و حدوده یه هفته ست شب تا صبح بهونه شیر نمیگیره

راستش من همه ی این کارا رو کردم....اول رفتیم تو اتاقش و رو زمین و بعد خودش تو تختش و ما رو زمین....و حتی یه مدت من تنها پایین تختش و یه مدت هم باباش.خیلی خوب بود دیگه پذیرفته بود و میخوابید.......رفتیم مسافرت و برگشتیم دیگه نموند.انگار وحشت داشت....
البته دوست داره وول بخوره و جاش تو تختش تنگه و گریه میکنه و خیلی هم بد گرماست....
تختخش نوزاد و نوجوانه و نمیشه ببرمش تو اتاق خودم.جا نمیشه...
موندم دیگه چی کار کنم......
کوچیک بود دکترش گفت بذار تو تختش هر چی گریه کرد محل نذار....حدود 2 ماه این کارو مرتب کردم اما عادت نکرد و دیگه بچم داشت نابود میشد طفلی
اگه کنار خودمون هم خوب میخوابید باز خیلی برام مشکل نبود......اما تا صبح این قدر ناله میکنه و غر میزنه که نمیتونم بخوابم....جاش تنگه......برای همین حتمآ میخوام جداش کنم