2733
2739
عنوان

اسم پسر!!!!؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیان:پادشاه  زرتشت یزدان آریو

قشنگه 

ولی اسم ماشین شوهرم آریو 

به نظرتون بد نیست رو بچه؟

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2731
اسم داداشمه😑😆

خدا حفظش کنه

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2740
اسم گوگولی من ویهان هست ان شاءالله پسر باشه ویهان میذارم  دختر ام فکر نکردم زیاد شاید شایلین ب ...

آیلین هم قشنگه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
من از وقتی که دختر بودم همین اسمو خیلی دوست داشتم

خواهر شوهرم از وقتی مجرد بود میگفت اسم پسرم اراد 

هیش کی نذاره 

الان پسر دارشد اسمش الوین 

همکلاسیم میگف اسم دخترم حتما عسل 

چند وقت بعد دیدم دختر داره 

گفتم عه عسله 

گفت نه اسمش آیدا 

اسمو دو نفری میذارن 

به خاطر همون میگم 

البته ی دفعه شاید خودتون نظرتون عوض بشه 

شوهرم میگفت اسم پسرم ایلیا 

به دنیا اومد گفت ارشان