2737
2739
عنوان

شوهرم ی حرفی زد شوکه شدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش حرف بزن کوتاه نیا هیچی بهتر از این نیست که خودت باهاش حرف بزنی بگو روز اول منو دیدی خوشگلم بای ...

شوهرم ظاهرش خوبه. درآمدش بالاست. ورزشکاره هیکلش ورزشی. زنای زیادی هم متاسفانه دورشن. من خیلی باهاش حرف زدم میگه اذیتت میکنم. من نمیخوام زندگیم خراب بشه

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2731
عه فکر کردم عقدی.. پس دنبال بهونه بوده. نمبخوام بدبینت کنم ولی ممکنه پای کسی درمیون باشه.

ای کاش خونه زندگیتو ول نمیکردی ته توی قضیه رو در میاوردی 

بعضی خانوما خونه شونو رو خونه بقیه میسازن ☹☹☹☹

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
وا بی دلیل؟؟؟؟؟ ینی چی ۵ماهه ازت سراغ نگرفته؟؟؟؟؟ ۸ ساله ک ازدواج کردین!این چ رفتاریه ک شوهرت داره ...

وکیل گرفتم میخوام همین کار بکنم. اصلا دیوونه شده با همه لج کرده

عزیزم میدونم سخته ولی اگه بهت ثابت شد پای یکی دیگه تو زندگیت هست تو کوتاه نیا زندگی ۸ سالتو بهش نسپار اون زن هر جور شده از زندگیش بیرون کن

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
2740
دوستش مگه چجور نگاه میکنه!

زل میزنه بهم. به اندامم نگاه میکنه. زن خودش خوشگله. خودمم حس کردم نگاهشو. به شوهرم زنگ میزد میگفت شبا بریم بیرون  اما شوهرم میپیچوندش. دیگه قطع رابطه کرد باهاش. گفت انقدر بی غیرت نیستم‌. اما الان .....😔

چرا خونه تو ازش سوا کردی که بینتون سردی بیفته؟

بحث کردیم . چندماه بود همش قهر میشدیم. هرچی باهاش حرف میزدم بیفایده بود. دیگه خسته شدم. از خونه رفتم. خیلی پشیمونم 

2706