2733
2739

بیاین ازمشکلاتتون بگین ک چراباردارنمیشین.واونایی هم ک انتظار کشیدن واسه بچه هم بیان بگن مشکلشون چی بوده و باچی رفع شده تاتجربه ای بشه واس ما

نمیدونم چی بگم🤦‍♀️فقط ازخدا میخوام تاوقتی ک ذوقشو دارم به ارزوم برسم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من۵ساله ازدواج کردم حامله نمیشدم یکم تنبلی داشتم بعد۲سال شدم ولی پوچ بود کورتاژ کردم دوباره بعد۶ماه حامله شدم اونم سقط شد ودوباره ۲سال بعدسقط که متاسفانه اونم نموند نمیدونم چه حکمتیه

تنبلی تخمدان. 😩😢مرگ بر تنبلی تخمدان. 😏

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
من تنبلی داشتم یکسال طول کشید ،،فقط با ورزش جواب گرفتم

ینی دارویی چیزی استفاده نکردین؟؟

2738
تنبلی تخمدان. 😩😢مرگ بر تنبلی تخمدان. 😏

😔همه دادن ازاین مشکل رنج میکشن یکیش خود من😖

من ۸ ماه اقدام داشتم و نشدم .بین رحمم پرده هست.ی چیزی شبیه ب رحم دو شاخ.اولیش ب علت نقص جنینی سقط انتخابی شد.دومی خارج رحمی سومی انشاالله یکشنبه برم ان تی بگن سالمه...

من سر سومی همون ماه بگیر و نگیر حلوای گرم بارداری رو خوردم و ب نظرم موثر بود...

ولی اول و آخر خداس...

انشاالله دامن همه منتظرا با نی نی صحیح و سلامت و عاقبت ب خیر سبز بشه...

من خودم پلی کیستیک بودم و شوهرمم ضعیف بود. شوهرم با ژل رویال خوب شد. خودمم 3 بار ای یو ای شدم و هیچ ولی اخرین بار زمانی باردار شدم که زدم سیم بیخیالی و سعی کردم فقط از رابطم لذت ببرم اصلا تو فکر بارداری نبودم اون ماه و دارویی هم نخوردم

و تجربه دیگم اینکه برا پلی کیستیک پودر اینوفولیک عالیه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

منم تنبلی تخمدان وپلی کیستیک تیرویید کم کار داشتم همه مشکلا نزدیک ی سالم اقدام بودیم ولی بدون درمان باردارشدم فقط قرص تیرویید میخوردم و ورزش میکردم الانم شیش ماهمه ان شاءالله قسمت شما😍😍

من تنبلی داشتم یکسال طول کشید ،،فقط با ورزش جواب گرفتم

چه ورزشی؟ من روزا نیم ساعت پیاده روی میکنم. الانم میخوام برم فیتنس ایا جواب میده؟ 😟

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
من ۸ ماه اقدام داشتم و نشدم .بین رحمم پرده هست.ی چیزی شبیه ب رحم دو شاخ.اولیش ب علت نقص جنینی سقط ان ...

انشالله ک سالمه سالمه و باخیروخوشی به دنیابیاد😊

منم تنبلی تخمدان وپلی کیستیک تیرویید کم کار داشتم همه مشکلا نزدیک ی سالم اقدام بودیم ولی بدون درمان ...

خوشبحالت واس ماهم دعا کن.

2706