2733
2739

کسی بوده تو بارداری کیست بزرگ داشته باشه ۸سانتی؟

من تز اول بارداری دو تا داشتم الان یکی دارم که هر ماه میرم سونو درحال رشده

الان هفته ی۳۰م

دکترم گفته این کیست عمل میخواد الان ۷۷م شده

خیلی استرس دارم نمیدونم چی میشه همش میترسم زایمان زودرس کنم با این جراحی اجباری🥺

اگه تجربه ای دارین بگین توروخداااا

دکتر گفت اخر این ماه برم سونو ببینم وضعیت چجوریه

خودم یکم حسش میکنم ولی درد خاصی نداره

میترسم بچه بززگ شه کیست بترکه

ای خداااا این بارداری همش استرس بود برام

سلام عزیزم من کیست داشتم هفت سانت,دکترم گفت باردار شی از بین میره,الان هنوز زایمان نکردم اما ۳۴ هفته بودم رفتم سونو گفت انگار ازبین رفته اما بازم باید برم بعد زایمان ببینم واقعا از بین رفته یا نه

مفتخرم مسلمانم .خدایا عاشقتم بابت همه چیز خصوصا امام حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من کیست داشتم هفت سانت,دکترم گفت باردار شی از بین میره,الان هنوز زایمان نکردم اما ۳۴ هفته ...

نمیدونم چرا واسه من از بین نمیره داره بزرگتر میشه

دکترمم که فقط استرس میده

من با کلومیفن و امپول باردار شدم از همون اول تخمک گذاری این کیستا باهام موند

2728

اما کلا دکترم گفت ممکنم هست ازبین نره و برای بارداریت خطری نداره چون تو تخمدان هستش و بچه تو رحم.اگرم بترکه به بچه کاری نداره عملت میشه کرد.شماهم توکلت به خدا باشه عزیزم.نگران نباش,همه چیز دست اون بالاییه

اما کلا دکترم گفت ممکنم هست ازبین نره و برای بارداریت خطری نداره چون تو تخمدان هستش و بچه تو رحم.اگر ...

انشالله من که خدا خدا میکنم تااین چند هفته طاقت بیاره نترکه

اخه ۳ماه سوم هستم اگه عمل بشم واسه کیست مجبورم زایمان زودرس کنم

من سرکلاژم داشتم دوباره بیهوش بشم خطرناکه برای بچه مجبورم زایمان کنم

خدا کمک کنه فقط

برام دعا کن عزیزم

اصلا نگران نباش توکل کن به خدا دلت قرصه قرص باشه,مطمئننن باش فقط و فقط هرچی اون بخواد میشه.پس فقط از بارداریت لذت ببر

2738
اصلا نگران نباش توکل کن به خدا دلت قرصه قرص باشه,مطمئننن باش فقط و فقط هرچی اون بخواد میشه.پس فقط از ...

مرسی عزیزم

اگه این دکتر لعنتیم بذاره هر ماه که میرم پیشش تا یه مدت اصلا ادم نیستم فکرم هزارجا میره

فقط میخواد به یچی گیر بده تو دلمو خالی کنه

مرسی عزیزم اگه این دکتر لعنتیم بذاره هر ماه که میرم پیشش تا یه مدت اصلا ادم نیستم فکرم هزارجا میره ...

بنظرم دکترتو عوض کن,چون تو بارداری مهمترین چیز آرامشه

بنظرم دکترتو عوض کن,چون تو بارداری مهمترین چیز آرامشه

متاسفانه نمیتونم دیگه کسی قبول نمیکنه الان دیگه آخری بارداریم.بعدم هر دکتری اینجا قبول نمیکنه سزارین فقط همیم عتیقه ست.بیشتر بخاطر همین موضوع موندم باهاش تاحالا

متاسفانه نمیتونم دیگه کسی قبول نمیکنه الان دیگه آخری بارداریم.بعدم هر دکتری اینجا قبول نمیکنه سزارین ...

ای بابا,

توکل به خدا پس مهم خودتی به خودت آرامش بده ان شاالله بسلامتی زایمان کنی