2733
2734

بنظرمن عشق حسی هست که فقط قلب توش نقش داره و تصمیم گیرنده اس که بعضی جاها باعث میشه چشم هاتو رو عیب و ایراد طرف ببندی و احساسی تصمیم بگیری چون تو عشق قلب و احساس تصمیم گیرنده هستن 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا .تاسال اول همه چی خوبه بعد ازت زده میشه

نه اونی که دوستت داره زده نمیشه مگر کسی بشینه زیر گوشش لالایی بخونه

عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست وقتی شکنجه گر تویی شکنجه اشتباه نیست
نه اونی که دوستت داره زده نمیشه مگر کسی بشینه زیر گوشش لالایی بخونه

اینا همش تلقینه.طرف دوسم داشت اخرش بعد این همه مدت خیانت کرد.مثلا قراره ازدواج کنیم و خریدم کردیم.سالهاس دوستیم

2728
اینا همش تلقینه.طرف دوسم داشت اخرش بعد این همه مدت خیانت کرد.مثلا قراره ازدواج کنیم و خریدم کردیم.سا ...

در کل ته همه عشقا نامردیه 😔

عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست وقتی شکنجه گر تویی شکنجه اشتباه نیست
بنظرمن عشق حسی هست که فقط قلب توش نقش داره و تصمیم گیرنده اس که بعضی جاها باعث میشه چشم هاتو رو عیب ...

وای دختر داشتم دیوونه میشدم. گفتم کی من اینو نوشتم خودم نفهمیدم. بعد دقیقا عین عقاید منم نظر داده بودی. شوکه شده بودم. 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
2740
وای دختر داشتم دیوونه میشدم. گفتم کی من اینو نوشتم خودم نفهمیدم. بعد دقیقا عین عقاید منم نظر داده بو ...

💕اا عکس هام شبیه بهم هست شما قدیمی ترهستین اگه مشکلی هست یا دوست ندارین من عکس پروفم عوض کنم؟

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
ازنظرمن وازلحاظ علمی وقتی دخترو پسر دوست میشن و سریع عاشق هم میشن همش الکیه .همش بخاطرهورمون اکسی تو ...

حالا اگه باهم در ارتباط نبوده باشن چطور؟مثل اینایی که میگن فلان مدت از راه دور عاشق ینفری بودن چون دوستان میگن وابستگیه میپرسم

2706