2733
2734
عنوان

جاری چقدر می تونه رو زندگی آدم تاثیر بذاره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5265 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه بعضیا خونه خراب کن هستن 

جاری منم مث جاری شماست تمام روابطو بهم زده با کاراش سنشم کمه ها اما امان از ذات خرابش 

من‌باهاش قطع رابطه کردم عوضیو اونم هرجا میشینه بدی میکنه اتیش ب پا میکنه حرفاشو از زبون من به همه میگه خلاصه خدا نصیب گرگ بیابون نکنه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728

عزیزززززم

فکر کنم جاریت به هدفی که داشت رسیده الان

اول از همه رابطتتوبا شوهرت درست کن و دعواهارو تموم کن بعدم با خونواده همسرت خوب باش و رفت و امد کن بزار ببینه و بسوزه 

به حرفای بقیه ام توجه نکن 

اون میخاسته تو دیگه نباشی و با شوهرت دعوا داشته باشی که به هدفش رسیده 

نزار بیشتر ازین ذوق کنه

دق مرگش کن با خوب بودناتون😒

کلا جاری جایگاهی نداره ک بخواد تاثیر بذاره رو زندگی 

الکی الکی کش دادی موضوع رو،وقتی میدونی حرفش زشت بوده،پس ینی کم عقلی کرده گفته،جواب ابلهان خاموشیت

نیاز نبوده کش بدی و سر سنگین باشی ک خودش بخواد بگه فلانی با من سر سنگین هست !

همه اینو دیدن ک اون گفته و دیدن شما کش دادی موضوع رو برا همین الکی الکی حق رو ب اون دادن

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2740

من ۳ تا جاری دارم لان ۵ سال خونه شون نمیرم .خیلی این وسط منو شوهرم بحث کردیم هرکاری میکردن میگفت اشکال نداره تا ی بار با چشم خودش دید که چجوری بی احترامی کردن از اون به بعد دیگه حرفی نداشت قطع رابطه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
هیچ تاثیری من ی جاری دارم همسن مامانم ۴۲ سالش کاری نداریم باهم😂

منم همسن مامانمه خودش واسطه ازدواجم شد الانم قهره چون اومده میگه چرا تو خونه داری ما نداریم

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
🤣👌

جاریم نره مسافرت ما هم نمیریم . با اینکه شوهرم میدونه ازش بدم میاد. خواهر شوهرمم بدش میاد از اون جاریم ولی شوهرم به خواهر خودش نگفته با ما بیاد چرا چون با جاریم خوب نیستن. یا مثلا شوهرم خواهراشو بخواد جایی برسونه سر کوچه پیادشون میکنه ولی جاریمو میذاره دم در خونشون

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

خدا رو شکر جاری ندارم

اما مادر شوهر و پدر شوهرم با دخالتهای بیجا و مسخرشون زندگی پسر خودشونو خراب کردن و باعث شدن فامیل از همه چیز و بحثامون باخبر بشم.نمیدونم چه مرضیه اول پسرو زن بدن بعد با عروسشون عین یه دشمن برخوردمیکنن

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی