2733
2739

دوستان درست میگن خودت باش 

ولی وقتی خودت باشی صادقانه عشق میورزی 

و کسی قدر نمیدونه 

ولی اگ همه چی به اندازه باشه و‌ بیشتر بی محلی کنی جواب میده 

اما ن اینکه همش بی محلی کنی طرف فک کنه نمیخوایش 

باید مثل پسرا بین‌هوا و زمین نگهشون داری 

اونا دقیقا همینکارو میکنن 

همش محبت کن و عشق بورز 

هم بی محلی کن یه وقتایی 

اینجوری بین هوا و زمین میمونن و هیچ جا هم نمیرن 

خودت باش..

نقش خودت بهترین نقشیه که میتونی بازی کنی.. اگر تو رو بخواد ولت نمیکنه.. ولی اگر نقش بازی کنی عاشق اون نقش میشه نه خودت..اگر بخوای رابطه به ازدواج برسه بعد ازدواج از خود واقعیت شاید خوشش نیاد و پشیمون شه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

از شورش در نکن، حد وسط باش، نه خیلی سفت ن خیلی شل، همه چی بجا، خودت و شخصیتت تو اولویت باشه، هی چیزی رو فدا نکن برای طرفت، اگه برای خودت احترام و ارزش قائل باشی همه چی بشکل عالی خودش در مسیر درستش پیش میره عزیزم

در کل دخترهای مغرور  و اینکه همیشه در دسترس نباشن و همه چیزشون رو یه جا رو نکنن برای پسرا جذاب ترند در عین دلبریها و عشوه های زنانه که باید دل طرف رو ببری ولی همیشه در دسترس نباشی

2740
وایی چجوری؟ ماشالا به این زبون😂

خب دیگه 😎

هرکی میگه بی توجه باش نسبت بهش ، الکیه

بی محبتی بدتر ازت دورش میکنه طرفو

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

آخه این چه حرفیه همه انداختن تودهنشون تا یکی یچی میپرسه میگن خودت باش مگه میخواد جای عمه ش باشه؟؟ 

بعضی وقتا ازدوس داشتن زیاد میخوای فقط قربون صدقه بری منظورشون اینه قربون صدقه مناسب دوران دوستی هس یانه😕😕😕😕

حالا بازم بگین خودت باش

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
خودت باش.. نقش خودت بهترین نقشیه که میتونی بازی کنی.. اگر تو رو بخواد ولت نمیکنه.. ولی اگر نقش بازی ...

این حرف درسته 

اما منظور از بی محلی نقش بازی کردن نیس 

مثلا اینکه اگ ازش خیانت دیدی دیگ به هیچ عنوان کوتاه نیا  و جوابشو نده 

یا اگ خطایی کرد و ازت طلبکار شد 

به هیچ عنوان بخاطر دلتنگیت نرو طرفش 

چون براش میشه عادت ک اون خطا کنه و تو بری سمتش 

بدتر اینکه میگ من هر کاری بکنم مثلا این دختره ولم نمیکنه 

باید بترسه هیچوقت نذار دور از جونت احمق فرضت کنه 

خطا ک کرد تا از دلت در نیاورد سمتش نرو یا نرم نشو 

بذا یاد بگیره ناز بکشه 

2706