2733
2734
عنوان

کجاخیلی وجودخداروحس کردین باتمام وجود

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 130 پست
من من واقعااا تهههه ناامیدی بودم وقتی نتيجه اومد دیدم نتیجه زحمتامو داده 

اگه میشه توضیح میدی عزیزم اگه دوس نداری نگو

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین امشب. یه موضوعی بود که چند وقت حل نمیشد اگه امشب میگذشت شاید دیگه هیچ وقت حل نمیشد ولی یه ضرب المثل هست میگه به مو میرسه ولی پاره نمیشه .امشب واقعا خدا را حس کردم

تو بیا و بمان ... 💜
فعلا که باهاش قهرم

منم هی باهاش قهرمیکنم بازمیبینم کسیوندارم میرم سمتش ازهمه آدمابریدم همه دوروان فقط خداست که یکتاست

2731

خوب شدن دخترم وقتی زردیش اومد رو ۳۰ و خونشو عوض کردن  بعد چهار سال هنوز خدارو شکر میکنم چون بودن بچه هایی که با این درجه زردی زده به مغزشون ولکنت زبان گرفتن یا گوشاشو ن کر شده  یا عقب افتادگی ذهنی گرفتن

من تا بحال هر جی خاستم خدا بهم داده هرچیا  اابته ب وقتش  بعضی وقتا فک میکنم خدا خیلی من ...

الهی فداتشم شمایی که انقدرخدادوست داره برای منم دعاکن شوهرم عاشقم شه خواهش میکنم عزیزم من هرچی به درگاهش التماس میکنم نمیشنوه شایدایرادازمنه شایدمن خیلی بدم شمابرام دعاکن انشالله فرجی شه

وقتی که یکی از نزدیکترینام شفا گرفت و من خوشحالی و معجزه رو واقعا حس کردم یبارم وقتی یه عوضی میخاست ...

خداروشکرانشالله ازاین حال های خوب نصیب همه بشه نصیب منم بشه

2740
هیچوقت خیلی وقتا منتظر همین لحظه بودم ولی هیچوخ اتفاق نیوفتاد کم کم اعتقادامو دارم ع دست میدم فکنم

خداکنه به هرچی میخوای برسی انشالله روزای خوبتم بیاد

خداروشکرانشالله ازاین حال های خوب نصیب همه بشه نصیب منم بشه

انشالله هرچی از خدا بخای بهت بده و مطمئن باش معجزه آخرین لحظه اتفاق میوفته❤

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
الهی فداتشم شمایی که انقدرخدادوست داره برای منم دعاکن شوهرم عاشقم شه خواهش میکنم عزیزم من هرچی به در ...

قربونت برم عزیزم حتما واست دعا میکنم 

زندگیتو خودت شروع کن به ساختن خدام کمکت میکنه

به خودت برس با بچت شاد باش با شوهرت بگو بخند داشته باش اولش ممکنه یکم بی تفاوت باشه ولی مطمئن باش کم کم درست میشع 

ببین ریشه مشکل از کجاست مطمئن باش اگه دوست نداشت باهات ازدواج نمیکرد یا بعدش جدا میشد ازت ولی میشه مگه دنیا چن روزه خوش باشین باهم

روز زایمانم خیلی خدارو بخودم نزدیک حس میکردم

منم تنهالحظه ای که توعمرم خوشحال شدم ازته دلم لحظه بدنیااومدن بچم بود

2706