2733
2734
جدااا؟!من فققطط ب خاطره اینکه حسگرش روی صفحس و پشتش نیس میخام بخرم ۲۶شهریور آپدیت شد...میگفتن مشکل ...

ما فروردین گرفتیم.

گوشی رو به تنظیمات کارخونه برگردوند و جدیدا آپدیتش کرد، دیگه فعلا اونجوری نشده.

حسگرش پشت باشه که راحت تره !

در کل گوشیه بدی نیست. ولی شوهرم میگه اگه الان گوشی بخرم ، کلا سری aنمیگرفتم.قبلشم a7 داشت که در عرض دوسال باتریشو دو بار عوض کرد.

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما فروردین گرفتیم. گوشی رو به تنظیمات کارخونه برگردوند و جدیدا آپدیتش کرد، دیگه فعلا اونجوری نشده. ...

جدا؟😱مگه سری a چشه؟

چرا حسگرپشت باشه راحت‌تره؟(معایب)

این گوشیه دستم حسگرش پشتشه احساس میکنم زیرصفحه باشه راحتتره🤔

باطریa50 ک عوض نمیشه🤔

باااتشکر ازشماخانوم:)

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
جدا؟😱مگه سری a چشه؟ چرا حسگرپشت باشه راحت‌تره؟(معایب) این گوشیه دستم حسگرش پشتشه احساس میکنم زیرص ...

نمیدونم، چون قبلیه خییلی اذیتش کرد بخاطر باتریش که همش باد میکرد، سر این گوشیشم عجله کرد گرون خرید، واسه همین بهشون بدبین شده😂

ولی خب a50 بعداز آپدیت دیگه مشکلی پیش نیومد، درکل گوشی خوبیه،مخصوصا کیفیت دوربین و صفحه نمایشش.

حسگرشم خب بستگی به خودت داره دیگه، اگه با جلو راحتی،همونو بگیر،من از نظر راحت بودن دسترسی گفتم که پشت راحت تره

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
2728
نمیدونم، چون قبلیه خییلی اذیتش کرد بخاطر باتریش که همش باد میکرد، سر این گوشیشم عجله کرد گرون خرید، ...

🤗مرسی ک باحوصله جواب دادی

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
🤗مرسی ک باحوصله جواب دادی

خواهش میکنم.🌸