2733
2739
عنوان

ازدواج پزشك با پزشك يا مهندس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2756 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پزشک بودن از نظر من اصلا ارجحیت نیست ..فقطم تو ایرانه خداشاهده که انقدر بزرگ و شانیت داره  قطع ...

نه خب فقط پزشك نيست هم زيباست هم خونواده محترمى داره هم مهمتر از همه نجيبه و اهل دوست پسر و ... نيست 

2728
خب چرا حتما باید پزشک باشه؟

ميگن چون وقت برا رسيدن به زندگى كم دارن اونطورى باهم كار ميكنن و اينكه باهم پيشرفت ميكنن و البته يه كمى هم چشم و هم چشمى شايد باشه! چون همه دوستاشون با لزشك ازدواج ميكنن

2740
گرفتن تخصص ربطی به شوهرم پزشک نداره شوهرش مهندسم باشه باید اولش شرط کنه قصد گرفتن تخصص دارم و بگیره

برا اينكه ميخوان برن كانادا نميتونن تخصص بگيرن ، مشكل اينه

برا اينكه ميخوان برن كانادا نميتونن تخصص بگيرن ، مشكل اينه

به جاش تو کشور توسعه یافته زندگی میکنن بهش بگووو ایلی گفته نزار بپره محکممم بچسب خخخخ

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
پزشک بودن از نظر من اصلا ارجحیت نیست ..فقطم تو ایرانه خداشاهده که انقدر بزرگ و شانیت داره  قطع ...

بهرحال پزشكا خودشون اينطور فكر ميكنن من به اون قسمتش كارى ندارم ، دوستمم خيلى از خودراضى نيست ولى دنبال كسيه ك حرفشو بهتر بفهمه و همسطح خودش باشه ، راستش من دوست امريكايي هم دارم اونجا هم پزشكا طرفدار زياد دارن برا ازدواج