2733
2739

بچه ها كسي بوده با بچه خصوصا دوتا يا بيشتر توتسته باشه موفقيتهاط زيادي كسب كنه از جمله درس خوندن 

رمز موفقيتتون چي بود؟

من با دوتا بچه کوچک دارم درس میخونم.موفق هم هستم.فعالیت های جانبی هم انجام میدم،با بچه دوماهه میرفتم مکالمه.محقق هستم.خیاطی میکنم و....

خواب کم،برنامه ریزی،استفاده از کوچکترین فرصت ها،ترک تلویزیون و کارهای بیهوده و در راس همه لطف خدا.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من با دوتا بچه کوچک دارم درس میخونم.موفق هم هستم.فعالیت های جانبی هم انجام میدم،با بچه دوماهه میرفتم ...

واي افرين افرين

ميدوني من بايد امتحان برد بدم امتحانمو پاس كنم بگم كه بقول خودم پادشاهي ميكنم درسته سختيهاي خودشو داره اما درامد عالي استقلال فوق العاده و شخصيت اجتماعيمو پيدا ميكنم منم ميخوام مثل شما باشم البته من به بچه ٢ ساله دارم كه دو روز در هفته ميره مدرسه واسه روزي ٤ ساعت و الانم ماه هشت بارداريم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با دوتا بچه کوچک دارم درس میخونم.موفق هم هستم.فعالیت های جانبی هم انجام میدم،با بچه دوماهه میرفتم ...

ميشه بگي مثلا روزانه از ساعت چند بيدار ميشي و كلا تا شب چطوري برنامه هاتو مديريت ميكني و اينكه چي ميخوني؟

2731

يعني با جمله اخري كه گفتين خواب كم و برنامه.ريزي صحيح قششششنگ ميشه به هدف رسيد اما اراده امو چطور برگردونم تنبل شدم حسابي