2737
2739

اول سال برای خودم کلی برنامه ریختم و هدف تعیین کردم اما الان که نصف سال گذشته میبینم تقریبا هیچکاری نکردم جز وقت گذروندن با موبایل میخوام اونایی که مثل منن بیاین تا باهم هدف هامونو بگیم و شروع کنیم به تلاش هدف ها میتونه هر چیزی باشه مثلا(راه اندازی کسب و کار خونگی ـ لاغری تا عیدـ درس خوندن ـ بهترشدن رابطه با همسرـ تقویت اعتماد به نفس ـتربیت بچها)با#حرف نزن تیک بزن

وزن اولیه ۶۷⬅هدف اول۶۵⬅هدف دوم ۶۳⬅هدف سوم ۶۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر قدت چنده؟؟؟ورزشم میکنی؟من قدم 165.وزنم 62.5 میخام لاغر کنم ولی با ورزش

من قدم157.بله الان دوهفتس رژیم و ورزش رو شروع کردم با تاپیک بامداد خمار.از الان شروع کن وبرای آخر ماه مهر یه هدف تعیین کن تا بهش برسی من به خودم قول دادم به وزن60برسم

2731
من پایه هستم برای لاغری

قد و وزنت چقدره؟قرار نیست به خودمون سخت بگیریم فقط باید شروع کنیم حتی با قدم های کوچیک بعد که نتیجشو دیدیم قوی تر میشیم.

من یه دفتر برداشتم و توش هدف هامو نوشتم اونارو توی 6 ماه تقسیم کردم .مثلا میخوام10 کیلو کاهش وزن داشته باشم پس هرماه2 کیلو یا کمتر وزن کم کنم به هدفم تا آخر سال رسیدم یا میخوام عکاسی یاد بگیرم تصمیم گرفتم اول از ادیت و عکاسی با موبایل شروع کنم و اول سال دیگه دوربین بخرم.به خودم قول دادم برای رسیدن به این هدف باموبایلم هرماه عکس های زیادی بگیرم تا قلق عکاسی دستم بیاد

من قدم157.بله الان دوهفتس رژیم و ورزش رو شروع کردم با تاپیک بامداد خمار.از الان شروع کن وبرای آخر ما ...

خیلی عالیه عزیزم.چ ورزشی میکنی؟بدنسازی خوبه؟

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
خیلی عالیه عزیزم.چ ورزشی میکنی؟بدنسازی خوبه؟

بعله بدنسازی عالیه.من چون امکان رفتن به باشگاه رو ندارم از گوگل پلی اپلیکیشن ورزشی دانلود کردم و قدم شمار باهاش توی خونه ورزش و پیاده روی میکنم و در کنارش کالری شماری هم میکنم توی 10 روزه 1ونیم کیلو کم شدم 

2738
بعله بدنسازی عالیه.من چون امکان رفتن به باشگاه رو ندارم از گوگل پلی اپلیکیشن ورزشی دانلود کردم و قدم ...

اخه ب هرکی میگم بدنسازی میگن نرووووو.برو ایروبیک.برا همین از شمام پرسیدم عزیزم

منم قبلا با همین اپ ورزشیا ورزش میکردم تو خونه اتفاقن ننتیجه هم داشت ولی جدیدا ک وزن اضافه کردم دلم میخاد برم باشگاه. انگار هوس باشگاه دارم😐

امیدوارم زودی ب خواسته هات برسی🌺❤😘

اخه ب هرکی میگم بدنسازی میگن نرووووو.برو ایروبیک.برا همین از شمام پرسیدم عزیزم منم قبلا با همین اپ ...

بدنسازی ورزش خوبیه مخصوصا برای شما که خیلی اضافه وزنی نداری فقط نباید شل کن سفت کن درنیاری باید ادامش بدی تا همیشه روفرم باشی.برای چی میگن بده؟دوستم میره انقدر خوش هیکل شده

قد و وزنت چقدره؟قرار نیست به خودمون سخت بگیریم فقط باید شروع کنیم حتی با قدم های کوچیک بعد که نتیجشو ...

قدم ۱۷۴ وزنم ۷۶ 🤦‍♀️ ( ۷ کیلو چاق شدم میخوام ۱۰ کیلو کم کنم)

برنامه چیه حالا؟

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
بدنسازی ورزش خوبیه مخصوصا برای شما که خیلی اضافه وزنی نداری فقط نباید شل کن سفت کن درنیاری باید ادام ...

عزیزم مرسی از حرفات

امروز اولین جلسه بدنسازیو رفتم شکرخدا.پیش ب سوی اندام ایده ال😍

قدم ۱۷۴ وزنم ۷۶ 🤦‍♀️ ( ۷ کیلو چاق شدم میخوام ۱۰ کیلو کم کنم) برنامه چیه حالا؟

خیلی اضافه وزن نداری عزیزم.قراره هدفمونو بنویسیم چون نوشتن واقعا معجزه میکنه و بعد براش تلاش کنیم.کاری که من میکنم کالری شماری با برنامه مانکنه و ورزش کردن با اپلیکیشن لاغر در 30 روز و پیاده رویه.من خودم تو تاپیک جدیدتر بامداد خمارم توش پر از انرژیه

عزیزم مرسی از حرفات امروز اولین جلسه بدنسازیو رفتم شکرخدا.پیش ب سوی اندام ایده ال😍

آفرین شروع کردن بزرگترین قدمه قرار نیس200 سال عمر کنیم تا بتونیم آرزوهامونو بعدا به دست بیاریم عمر کوتاهه پس باید از همین الان شروع کرد.موفق باشی عزیزم

2706