2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا من زایمان اوله. گیر دادن طبیعی.نمیدونم شاید درد زیرمیزیه 

نه عزیزم دکتر صارمی اصلا پولکی نیست.من باور نمیکنم تو بیمارستانش به خاطر پول کاری بکنه.باید از نزدیک ببینیش.همه دنیا میگن طبیعی بهتره.مطمئن باش به دکترای اونجا.تازه روانپزشک هم داره برو پیشش حرف بزن یا تو اونو قانع میکنی و اونم با دکترت حرف میزنه که سزارین شی.یا اون تو رو قانع میکنه طبیعی باشه.هر چند من هر چی طبیعی اونجا دیدم راضی بودن

2731

بیمارستان صارم نرییید لطفا در فامیل ما دو مورد بود که بچه وقتی به دنیا آمده میکروب در بیمارستان وارد بند ناف یا بدنش شده یکیشون با هزینه ۱۰۰ میلیون تومان خوب شده یک بچه 

دیگه بعد از یک هفته فوت کرد و بیمارستان مقصر شناخته شد

سلام می‌خوام داغ داغ نظرمو بدم 13.11.1401 بچه هفتاد روزه رو بردم صارم امروز ۱۷.۱۱.۱۴۰۱ بچه رو نمیدن ببریم.همون روز اول با دارو برطرف میشد ولی دخترمو بستری کردن الکی.همه نوع آزمایش گرفتن ازش از نخاع بگیر تا قلب و مغز و اینا.بیمه تکمیلی دارم ۲۰ ملیون میده ۲۰ هم باید از جیب بپردازم.خوب من بچه اول بود اشکال ندارد فقط سلامتی رو میخواستم.ولی انصاف نیست ملت رو تا ناموس شاباش کنن.به هر حال چاره ای نیست