2733
2739
عنوان

کاش بمیرم ولی شوهرم غصه نخوره 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ناراحت شدم  ولی تنبلی اینطوری نیست ک چندماه پریود نشی تا یکم عقب بندازی باید سریع چک ...

بله خاک تو. سرم که سر سری گرفتم گفتم خوب میشه😢

حالم خیلی بده

❤turk_gizi❤

حتما پیش یه دکتر خوب برو به یه دکتر اکتفا نکن حتی مراکز نازایی برو از ذخیره تخمدانت مطمئن شو نا امید نشو خدا بزرگه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
2740

عزیزم اصلا نگران نباش

بزار وضعیتم رو بگم شاید برات مفید باشه

من تنبلی شدید تخمدان دارم مثلا ۸ ماه پریود نمیشم بعد ۳ ماه پشت سر هم اونم با کلی لکه بینی که خودش نشونه ی تنبلی تخمدانه

الان دو تا دختر دارم برای اولی سه ماه قرص خوردم و آمپول زدم بعد دکترم گفتش که تو اصلااااااا بچه دار نمیشی حتی با آی وی اف گفتش تو رحمت پر از فولیکول ناابالغه و لوله ی رحمت یکیش مسدوده و یکیش مادرزادی پیچ و خم داره

دکترم پروفسور بود 

منم رفتم امام رضا و از خدا خواستم که یه بچه بهم بده و یه دختر زیبا بهم داد که ۹ سالشه

و در کمال ناباوری در سن ۳۷ سالگی و داشتن تنبلی تخمدان باز هم خدا یه دختر زیبا بهم داد

میخوام بگم که بچه رو خدا میده نه علم پزشکی

2706