2733
2739

تو نت که  سرچ کردم دستورای متفاوتی اومد 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیاز داغ کن گوشت تفت بده زردچوبه فلفل بزن 

سبزی کرفس که شامل نعناع جعفری و برگ سبزی روشن کرفسه و از قبل خرد و سرخ کردی اضافه کن

نعناع نصف جعفری بریز که تلخ نشه

س لیوان آب بریز بذار بپزه

وسطای پخت رب انار بزن یا رب آلوچه بستگی به ذائقه ات داره میتونی آبلیمو هم بزنی اخراش نمک بزن

بعضیا لوبیا چیتی هم توش میریزن برای لعابش که من خوشم نمیاد

2738
پیاز داغ کن گوشت تفت بده زردچوبه فلفل بزن  سبزی کرفس که شامل نعناع جعفری و برگ سبزی روشن کرفسه ...

کرفسی که من گرفتم برگ روشن نداره و من همون برگای تیره رو خورد کردم 

ایراد داره ؟

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
اع یادم رفت هی گفتم ی چیزیش کمه ها مرسی فداتشم گفتی  استارتر هم یادت باشه ساقه بریزیا تفت داد ...

الان من برگای تیره کرفس رو خورد کردم و سرخ کردم ایراد داره به نظرت

سبزی یاش نعنا و جعفری و برگ خود کرفسه که خورد میکنی البته درشت تر از سبزی قورمه باید باشه .تفت میدی ساقه های کرفس رو هم تفت بده یه قاشق هم رب اضافه کن 

لوبیا قرمز رو‌هم جداگانه بپز 

گوشت رو تفت بده ادویا جات بزن و بذار نیم پز که شد سبزی و ساقه کرفس ک  رب زدی رو به گوشت اضافه کن لیمو امانی هم ب تعداد دلخواه خودت اضافه کن البته اگه مغز لیمو امانی رو بریزی خوشمزه تره نمک هم بزن واسه غلظتش هم میتونی یه قاشق آرد تفت بدی با آب حل کنی بریزی توش 

یه رب ب آخر پخت هم لوبیا قرمز رو اضافه کن با شعله کم بذار جابیفته و روغن بندازه 

خورش کرفسای من با این روش عالی میشه البته تعریف نباشه از اطرافیان هیچکی ندیدم غلظت و‌جا افتادگی و‌طعم خورش کرفسش مث مال من باشه 

البته ب جای لیمو امانی آب نارنج هم میتونی بریزی

2706