2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم گوگول پسر من عشق منه. دم نداره پشتش گرده. هوش و فهمش اندازه سگه. قدشم کلا 30 سانته. اسمش هرکول& ...

اینقدر دوست دارم  با انگشت بزنم تو سرش چ زلی زده ب دوربین کثیف واری تدارن؟

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
اینم گوگول پسر من عشق منه. دم نداره پشتش گرده. هوش و فهمش اندازه سگه. قدشم کلا 30 سانته. اسمش هرکول& ...

واای منم خرگوش دلم😍😍😍اندازه پسرته

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  
2728
2740
به رد پوینت خودت بخند 😒

به اسمش خندیدم،وگرنه به پشه شما جسارت نکردم اصلا من کی باشم که به والاحضرت جسارت کرده باشم با اون اسم با ابهتش😂

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
چه خوشمل😂😂😂😂😂😂😂

تربیت شده اس 

هرکی طرفم بیاد ، زخمیش میکنه

تا چهارم دبستان هم درس خونده 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
به اسمش خندیدم،وگرنه به پشه شما جسارت نکردم اصلا من کی باشم که به والاحضرت جسارت کرده باشم با اون اس ...

اسمش بالابانِ 

ولی خب واسه اینکه چشم نخوره تو جمع غریبه ها شاهین صداش میکنیم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
تربیت شده اس  هرکی طرفم بیاد ، زخمیش میکنه تا چهارم دبستان هم درس خونده

اها ادامه هم میده درسشو شناسنامه هم داره؟

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  
اها ادامه هم میده درسشو شناسنامه هم داره؟

پاسپورت و میکروچیپ و سه تا جایزه نوبل صلح جهانی و هفت هشت تا دکترای بین المللی داره