2733
2734
عنوان

دکترا مادرم و جواب کردن 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 14104 بازدید | 171 پست

راستی الی جون اینوبرادلداری نمیگم بهت ولی زن پسرعموم سرطان ریه بدخیم داشت دکتراجوابش کرده بودن ولی خوب شددکترمیگفت وافعانمیدونیم چی بگیم اصلاجزواستثناهاس ک کسی این نوع سرطان ریه روبگیره وزنده بمدنه الان نزدیک ۱۱سال گذشته ماشالله صحیح وسالم 

توکلتون ب خداباشه 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم خیلی شرایطتت سخته خیلی براش ناراحتم کاش هسچ مادری سایش ازسرخانواده کم نشع  ان شالله ک خد ...

نه ما دو ماه بود که سرطان داشتن که کلا فهمیدیم. برای درمانشون هم خیلی وسواس به خرج دادیم ولی اینجا به دکترش اعتماد کردیم چون بهترین دکتر سرطان شیراز بود. ولی از چند ماه بعد دیدیم مادرم سرفه میکنه  تا تشخیص دادن سرفه ها از سرطان ریه است ۳ ماه طول کشید . تا الانم درمان کردیم ولی این هفته درمان رو کامل قطع کردن

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی الی جون اینوبرادلداری نمیگم بهت ولی زن پسرعموم سرطان ریه بدخیم داشت دکتراجوابش کرده بودن ولی خ ...

خدا رو شکر عزیزم. الهی که کلا سرطان ریشه کن شه

2728
خدا بزرگه عزیزم  غصه مریضی پدر و مادر رو خوردن‌ آدمو تموم میکنه بخدا  من مادرم خودم پشتش ...

الهی آمین. الهی سایه هیچ پدر و مادری کم نشه. الهی مادرتون خیلی زود حالشون خوب شه. منم ساکن تهرانم مادرم شیراز متاسفانه

والا ما واقعا اینجا اشتباه کردیم. نباید قطع میکردیم. حالا شما بازم موقعیتشون رو اول بسنجین. اگر بدخی ...

حتما حتما مشورت میگیریم  انشاالله به خق فاطمه زهرا شفا پیدا کنه واقعا سخته ما کشیدیم میدونیم 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
حتما حتما مشورت میگیریم  انشاالله به خق فاطمه زهرا شفا پیدا کنه واقعا سخته ما کشیدیم میدونیم&nb ...

الهی که مادرتون خیلی زود حالشون خوب شه و بیماری کلا از بدنشون خارج شه

2740
الهی که مادرتون خیلی زود حالشون خوب شه و بیماری کلا از بدنشون خارج شه

الهی آمین الهی آمین🙏🙏

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
الهی آمین. الهی سایه هیچ پدر و مادری کم نشه. الهی مادرتون خیلی زود حالشون خوب شه. منم ساکن تهرانم ما ...

الهی آمین دوریه بیشتر آدمو غصه دار میکنه 😔😔😔

الهی خدا همه مریض ها رو شفا بده به حق امام حسین 😔

سلام عزیزم

من معمولا تو هیچ تایپیکی نظر نمیدم

ولی موضوع شما خیلی ناراحتم کرد

ازت خواهش میکنم مادرت و ببر آبیک پیش مهندس تک دهقان، مخصوص بیمارای سرطانی هستش

به خدا چند تا از آشناها و اطرافیانمون سرطان داشتن

دکترا جوابشون کرده بودن

رفتن و خوب شدن

بزن تو نت آدرسی شمارش میاد

کوتاهی نکن حتما مادرتو‌ببر

الهی آمین دوریه بیشتر آدمو غصه دار میکنه 😔😔😔 الهی خدا همه مریض ها رو شفا بده به حق امام حسین 😔

خدا هیچکی رو توی این موقعیت قرار نده. راه دور باردار استراحت مطلق مادر جواب کرده 😔😔😔

سلام عزیزم من معمولا تو هیچ تایپیکی نظر نمیدم ولی موضوع شما خیلی ناراحتم کرد ازت خواهش میکنم مادر ...

سلام عزیزم. ممنونم که وقتت رو برام گذاشتی و ممنون که پیشنهاد دادی. باشه عزیزم حتما براشون پیگیری میکنم

2706