2737
2739

من فردا صبح وقت سزارین دارم ولی امروز صبح ترشح غلیظ بی رنگ داشتم الانم که رفتم کارای فردا رو بکنم اومدم خونه دیدم دوباره ترشح دارم میترسم تا صبح درد طبیعی بیاد سراغم کسایی که تجربه دارین میشه بگین از زمان شروع ترشح تا درد زایمان چقدر طول میکشه؟ من فردا چهل هفتم میشه

میخوای طبیعی باشه یا نه؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من داشتم ترشحات دهانه رحمم بازشده بود اما ۵روز بعد زایمان کردم فقط امشب و بشین تکون نخور

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

نمی دونم گلم ولی الهی ب سلامتی و مبارکی زایمان کنین اگه قابل باشم براتون آیت الکرسی می خونم میشه لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم منتظر دعا کنین اسمشون سحره

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
قصدم طبیعی بود دکترم سزارین قبول نمیکنه امروز بالاخره یه آشنا پیدا کردم واسه سزارین که صبح عمل میشم

ببین اگه شماره ی دکترتو داری الان بهش زنگ بزن بگو اگه دردم گرفت بیام اورژانسی میای عمل کنی

خوب معموبا سزارین رو 38 هفته و نیم وقت میدن چرا به تو چهل هفته وقت داده؟منم سزارینم اما 38 هفته و چه ...

عزیزم دکتر خودم فقط تاکید رو طبیعی داشت امروز یه دکتر دیگه رفتم واسه سزارین

نگران نباش اگه یهو دردت گرفت سریع برو همون بیمارستانی که وقت سز داری زود دکترتو خبر میکنن میاد، البت ...

وقت رو دکتر گفت نمیخواد نامه داد گفت صبح برو مشکلم اینکه بیمارستان یه شهر دیگه است از این میترسم

2706