2737
2734
عنوان

داستان تلخ من + قضاوت با شما

| مشاهده متن کامل بحث + 1701 بازدید | 188 پست
وای اسی گریم گرف برات  آرزو میکنم خدا ی خوشی تو زندگی بهت بده اصن وقت فک کردن ب این چیزا رو ند ...

ممنونم عزیزم 

با یادآوریشون ناخودآگاه گریم میگیره برام هنوزم درکش سخته😔

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
وای منم ناخاسته بین پسر و دخترم فرق میزارم🙁 دلم واسه پسرم بیشتر میسوزه🙁🤦‍♀️

اینکارو نکن بعدا که بزرگ شد یادش میوفته و خیلی عذاب میکشه،در ضمن خودتم مشمول ضمه ی دخترت میشی

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تااااموقعی که بالدارا نیومده بود نمیدونستم نوارو باید پنبه ش بالاباشه😅😅 چسبشو به بالا میذاشتم. چندتا چندتام میذاشتم چون اصلا جذب نمیشد. پخش میشد کلا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

عزیزم 😔😔  خدا صبرمون بده

منم یاد گذشته میفتم خیلی عذاب میکشم... یاد حسرتام. سختیایی که کشیدم. تنهاییام... ولی الان خداروشکر خدا بایه شوهرخوب برام جبران کرده😍😍😍 اونروزام گذشت دیگه

منم یاد گذشته میفتم خیلی عذاب میکشم... یاد حسرتام. سختیایی که کشیدم. تنهاییام... ولی الان خداروشکر خ ...

خداروشکر همسرت خوبه

انشاءالله خوشبخت بشید عزیزم

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
2740

عزیزم این تاپیکت و الان خوندم به خدا قلبم به درد اومد😔😔😔😔😔😔

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
میبینی چقدر عذاب میکشم 😔😔😔

خدارو شکر که شوهرت خوبه😘

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫