2733
2739
عنوان

دخترمو کدوم این کلاسا بفرستم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 45 پست

هرکلاسی میخوای بفرستی بفرست ولی نه برای یادگیری برای تفریح بفرست پنج سال خیلی کوچیکه و باید بازی کنه و شاد باشه ازش توقع نداشته باش 

مدرسه بره دبگه وقت بازی نداره گناه داره بذار بازیشو کنه 

ولی کلاس واسه تفریح بفرستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با احترام به قرآن به نظر من کلاس قرآن تو این مملکت به هیچ دردش نمیخوره به اندازه ای که لازم باشه خود مدرسه قرآن رو کار میکنه خودتم میتونی یادش بدی اگه خیلی علاقه مندی از الان دختر خودت عقایدش مث خودت بشه. 

بفرست زبان الان روش آموزشگاهها همه مدرن و با بازی و شادیه اصلا براش سنگین نمیشه خیلی هم جذابه و به دردشم میخوره حتی اگه فرار باشه و یادش بره بازم یه پیش زمینه ای از زبان تو ذهنش میمونه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740
با احترام به قرآن به نظر من کلاس قرآن تو این مملکت به هیچ دردش نمیخوره به اندازه ای که لازم باشه خود ...

کلاسای قران که بره وقتی بزرگتر بشه و مدرسه نمونه بخواد بره ه باعث میشه راحتتر قبولش کنن

کلاسای قران که بره وقتی بزرگتر بشه و مدرسه نمونه بخواد بره ه باعث میشه راحتتر قبولش کنن

بذار به وقتش بره بابا. اگه قرآن فقط واسه ورودی مدرسه به دردش میخوره زبان تا آخر عمرش به درد میخوره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
هیچ کلاسی نزارش این سن فقط بازی و ورزش مفیده اصلا مناسب آموزش نیست

خودش دوس داره بره کلاس ومدرسه من که بچه کوچیک دارم از خدامه تو خونه باشه تا سن مدرسش ولی کچلم کرده بس که میگه چرا منو کلاس نمیبرید